Michał Dorszewski pokieruje rozwojem franczyzy giganta coworkingowego

Michał Dorszewski, IWG
Michał Dorszewski, IWG, fot. materiały prasowe
Firma IWG poinformowała o powołaniu Michała Dorszewskiego na stanowisko dyrektora rozwoju franczyzy w regionie CEE.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Nominacja jest konsekwencją skupienia sie IWG na przyśpieszeniu wzrostu w rejonie CEE poprzez nowy model jakim jest franczyza. IWG obecnie aktywnie pracuje z partnerami franczyzowymi nad skapitalizowaniem rosnącego popytu w branży biur typu flex poza CBD (Centralne Dzielnice Biznesowe). 

Michal Dorszewski zajmował kluczowe stanowiska managerskie w obszarze rozwoju biznesu, ostatnio pracując dla innego giganta rynku franczyzowego- Subway. 

IWG. Fala otwarć inwestycji Spaces

Jak deklaruje IWG, ponad połowa (56 proc.) przedsiębiorców zainteresowanych franczyzą, obecnie rozważa zostanie partnerem franczyzowym biur serwisowanych, lub aktywnie się przyglądają tej opcji w najbliższych 18 miesiącach, podczas gdy tradycyjne dla franczyzy branże jak kawiarnie czy siłownie/fitness osiągaja niższe wskażniki zainteresowania, odpowiednio (49 proc.) i (43 proc.). 

IWG obecnie prowadzi 56 lokalizacji w CEE (Polska, Czechy, Węgry), w ostatnim roku dodając do portfela takie inwestycje, jak Spaces Fabryka Kart w Krakowie, Regus BudapestOne w Budapeszcie, Spaces Parkview w Pradze, czy Regus Witosa Point w Warszawie. W najbliższym czasie wystartuje Spaces Koneser w Warszawie i Spaces Wave w Gdańsku. 

IWG w ostatnich tygodniach poinformował o podpisaniu największego kontraktu w historii z korporacją NTT, czyli Nippon Telegraph and Telephone Corporation. Umowa pozwoli 300 000 pracowników NTT na dostęp do wszystkich 3500 biur IWG na świecie. Wcześniej podobna umowa została podpisana z bankiem Standard Chartered na 95 000 kart członkowskich.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ