Kate Upton - młoda, piękna i bogata. Co stoi za jej sukcesem?

Kate Upton inspiruje wiele kobiet na całym świecie
Kate Upton inspiruje wiele kobiet na całym świecie / Fot. Instagram/kateupton
Zaczęła karierę już w 2008 r., przenosząc się do Nowego Jorku. Wiedziała, że jest to miejsce dla niej, i że tam powinna szukać sukcesu. Co było dalej?

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Kate Upton zaczynała pracować już w 2008 r., mając zaledwie 16 lat. Już wtedy przeniosła się do Nowego Jorku i otrzymała zlecenia na modeling od Elite Model Management. Po krótkim czasie stała się zawodową modelką Dооnеу & Воurkе, Garage czy Beach Bunny Swimwear, a jej sesje zdjęciowe trafiły do m.in. Complex i Esquire. Ten drugi magazyn określił ją nawet "Kobietą lata". Dostrzegło ją także Hollywood i w 2011 r. ukazał się pierwszy film z jej udziałem, "Tower Heist". 

Inspiracje: Scarlett Johansson

W 2012 Upton pojawiła się na okładce popularnego Ѕроrtѕ Іlluѕtrаtеd, w wydaniu Ѕwіmѕuіt Іѕѕuе. Pojawiła się w edycji amerykańskiej, włoskiej, brytyjskiej, niemieckiej, hiszpańskiej i brazylijskiej. Kariera nabierała tempa i stała się twarzą marki kosmetycznej "Bobbi Brown" w 2014, a później zagrała w filmie "The Other Woman" obok Cameron Diaz. To wtedy zyskała bardzo dużą popularność i stała się rozpoznawalna w wielu miejscach na świecie. 

Kate Upton - determinacja się opłaca

Obecnie jej majątek szacowany jest na 24 mln dolarów i wszystkie te pieniądze zarobiła w zasadzie z modelingu i aktorstwa, a także kontraktów reklamowych. Obecnie nadal sprawdza się w branży rozrywkowej, skupiając się na filmach, choć nie tylko. Wzięła też udział w wielu popularnych talk-show, co też przyczyniło się do zwiększenia jej rozpoznawalności. 

Jeden z dużych sukcesów to m.in. udział w reklamie Меrсеdеѕ Веnz w 2013, za co otrzymała aż 1 mln dolarów. To pokazuje, jak bardzo cenioną profesjonalistką jest Kate Upton. 

Inspiracje: Gal Gadot

Mówi się, że Upton, poza urodą, ma także doskonałe nastawienie do pracy, co sprawia, że współpraca z nią zawsze przebiega w świetnej atmosferze. 

Podobnie jak wielu innych celebrytów i aktorów, Kate Upton inwestuje w nieruchomości. W 2016 r. zapłaciła m.in. 5,25 mln dolarów za posiadłość w Beverly HIlls. Na terenie znajduje się basen i spa, kort tenisowy, a także wiele zaaranżowanych miejsc na świeżym powietrzu. Ma więc niezłe możliwości, jeśli chodzi o tworzenie atrakcyjnych postów na Instagrama, gdzie śledzi ją 6,2 mln osób.

ZOBACZ RÓWNIEŻ