InPost będzie współpracował z deweloperem. Paczkomaty staną na osiedlach mieszkaniowych

InPost będzie współpracował z deweloperem. Paczkomaty staną na osiedlach mieszkaniowych
Echo Investment rozpoczęło długoterminową współpracę z firmą InPost. Paczkomaty staną na budowanych osiedlach mieszkaniowych.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

W ramach umowy przy inwestycjach mieszkaniowych i wielofunkcyjnych dewelopera będą montowane Paczkomaty. Pierwsze urządzenie już zostało zainstalowane przy warszawskim projekcie Moje Miejsce. Kolejne Paczkomaty powstaną przy osiedlach w Krakowie i Poznaniu.

– Paczkomat stał się niezbędną częścią infrastruktury miejskiej, gdyż ułatwia codziennie życie mieszkańcom. Nie jest więc zaskoczeniem, że zauważyli to także deweloperzy i postanowili projektować nowe osiedla z uwzględnieniem miejsca na Paczkomaty. Jesteśmy zawsze blisko ludzi, dlatego nasze plany rozwoju obejmują również nowo powstające założenia urbanistyczne – zarówno te mieszkaniowe, jak i usługowe. Współpraca z deweloperami i Paczkomaty na osiedlach mieszkaniowych to jeden z elementów rozbudowy naszej sieci. Kluczowym czynnikiem przy wyborze miejsca jest jego dogodne położenie i dostępność dla użytkowników. Uruchomienie Paczkomatu w inwestycji Moje Miejsce w Warszawie to dopiero początek naszej współpracy – komentuje Rafał Brzoska, prezes InPost.

Współpracę Echo Investment i InPostu zainaugurował Paczkomat na Moim Miejscu. Jest to nowo zaprojektowany fragment Warszawy, gdzie znajdują się mieszkania, punkty usługowe i biura. Latem 2020 r. deweloper otrzymał pozwolenie na użytkowanie dla 5 budynków mieszkaniowych z 243 lokalami. 

Od końca 2018 r. Echo Investment, na wszystkich realizowanych osiedlach, instaluje punkty odbioru paczek pocztowych i kurierskich Pakomatic. Z tego udogodnienia korzystać mogą już m.in. mieszkańcy osiedla Jarzębinowego w Łodzi, osiedla Jaśminowego czy Browarów Warszawskich. Dzięki specjalnej aplikacji kurier lub listonosz mogą połączyć się z modułami skrzynek i zostawić przesyłkę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY