CPI pracuje nad modelem biura nowej rzeczywistości

Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe
CPI Property Group - kontynuując program "Bezpieczni w biurze" - pracuje nad modelem biura rzeczywistości postpandemicznej. Firmę wspomagają: pracownia architektoniczna JMW Architekci, integrator teleinformatyczny IPS oraz specjalista w zakresie projektowania instalacji wewnętrznych - ECLIPSE Project.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

CPIPG jako lider na rynku nieruchomości biurowych w Warszawie we wdrażanym przez siebie właścicielskim modelu property management postawił na innowacje i wyznaczanie nowych trendów. Efektem prac jest program „Bezpieczni w biurze”, którego kolejnym etapem jest stworzenie modelu idealnego biura, dopasowanego do wyznaczników nowej rzeczywistości oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Pragniemy też wdrożyć najlepsze rozwiązania technologiczne, np. minimalizujące bezpośredni kontakt z często używanymi powierzchniami – komentuje Agnieszka Ciupak, Head of Leasing Office, CPIPG Poland.

Projekt biura przygotowuje pracowania architektoniczna JMW Architekci, która posiada w portfolio szereg zrealizowanych projektów aranżacji wnętrz biurowych i komercyjnych, wpisujących się w trendy i zasady projektowania tego typu przestrzeni. Efektem najnowszego projektu ma być przestrzeń która z jednej strony zapewni wydajność pracowników w nowych warunkach, z drugiej - postawi na podejście technologiczne i standardy higieny np. aplikacje sterujące funkcjonowaniem biura, stosowanie łatwych w utrzymaniu czystości materiałów wykończeniowych, bezdotykowość obsługi czy strefowanie i organizację komunikacji pracowników i gości wewnątrz biura.

W projekcie „Bezpieczni w biurze” uczestniczą również specjaliści z zakresu technologii biurowych oraz rozwiązań technicznych, zwłaszcza systemów wentylacyjnych i klimatyzacji.

Za zaplanowanie i wdrożenie zintegrowanych systemów technologicznych odpowiadać będzie IPS. Firma zapewnia kompleksowe rozwiązania teleinformatyczne, multimedialne oraz wielofunkcyjne systemy sprzętowe dla biznesu. Specjaliści IPS zrealizowali ponad 500 projektów dla renomowanych firm. Z kolei ECLIPSE Projekt zajmie się unowocześnieniem systemów instalacyjnych. Misją firmy jest zapewnienie jak najbardziej proekologicznych rozwiązań przy jednoczesnym zachowaniu poczucia ładu estetycznego. ECLIPSE Projekt zrealizował projekty instalacji na łączną wartość 400 tyś mkw powierzchni biurowej z ponad 300 klientami.

Obecnie CPIPG jest właścicielem 13 biurowców w Warszawie, o łącznej powierzchni przekraczającej 305 000 mkw.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY