Biedronka ponownie wprowadza do sprzedaży klapki Kubota

biedronka kubota kapcie
Kubota w Biedronce, fot. materiały prasowe
Sieć Biedronka kontynuuje współpracę z producentem legendarnych klapek marki Kubota. Produkty tej firmy trafiły do sprzedaży w sklepach od 22 lutego.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Klapki kultowej polskiej marki Kubota będą dostępne w sieci sklepów Biedronka w kilku wersjach kolorystycznych: czarnym, różowym i niebieskim. Najmniejszy rozmiar to 39, największy – 44. Cena klapek to 24,99 zł za parę, niezależnie od modelu.

Kubota jest jedną z polskich firm, obok Loft37 i Puccini, z którymi sieć sklepów Biedronka regularnie podejmuje współpracę, oferując możliwość sprzedaży produktów w swoich placówkach na terenie całej Polski. W ten sposób realizuje długofalową strategię wspierania jak największej grupy polskich producentów i przedsiębiorców.

Przeczytaj więcej o renesansie polskich marek

Biedronka rozwija współpracę z Kubota

- To, co łączy markę Kubota i sieć sklepów Biedronka to nie tylko długa – bo ponad 25-letnia – obecność na polskim rynku, ale i idee przyświecające naszym codziennym działaniom. Każdego dnia oferujemy wysoką jakość produktów w bardzo przystępnej cenie, dopracowujemy wszystkie szczegóły, by nie zawieść naszych Klientów, a w końcu zmieniamy się, podobnie jak moda, by jak najlepiej spełniać oczekiwania osób, które, robiąc zakupy w naszych placówkach, obdarzyły nas zaufaniem - powiedział Michał Kantorski, kupiec odpowiedzialny za ofertę Kubota w sieci Biedronka

Po sukcesie wcześniejszych akcji sprzedażowych sieci z marką Kubota, Biedronka łączy siły z producentem klapek już po raz czwarty. Najnowsza oferta na damskie i męskie klapki basenowe marki Kubota obowiązuje od 22 lutego br. do wyczerpania zapasów.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY