Żabka testuje mobilne sklepy. Pojawią się m.in. na koncertach oraz w okolicach szkół

Mobilna Żabka
Fot. materiały prasowe
Mobilna Żabka – to nowy, innowacyjny koncept sklepów testowanych przez sieć Żabka. Klienci będą mogli zrobić w nich szybkie zakupy na targach, koncertach, wydarzeniach sportowych i kulturalnych. W przyszłości mobilne Żabki mogą pojawić się także w okolicach szkół i uczelni, a w sezonie urlopowym w miejscowościach letniskowych.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

W Mobilnych Żabkach będzie można kupić ciepłe przekąski jak np. hot dogi i burgery, kanapki, zdrowe sałatki oraz ciepłe i zimne napoje, w tym gorącą, świeżo mieloną kawę. Pierwsza mobilna Żabka pojawiła się w strefie gastronomicznej Wrocław Tattoo Konwent. Wydarzenie odbyło się na Stadionie Wrocławskim w dn. 31 lipca – 1 sierpnia br.

Nowy koncept jest mobilny, a to oznacza, że stoisko jest montowane na czas eventu i demontowane po jego zakończeniu, by mogło funkcjonować na kolejnych wydarzeniach – mówi Adam Manikowski, Dyrektor Zarządzający Żabka Polska

Dzięki zastosowaniu mobilnych, zmiennych, łatwo adaptowalnych elementów wyposażenia, asortyment w mobilnych Żabkach podczas kolejnych eventów będzie dobierany indywidualnie, na podstawie profilu wydarzenia oraz profilu klienta.

ZOBACZ RÓWNIEŻ