Wystartował bezkasowy sklep Take&Go

fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe
W Poznaniu, przy ul. Półwiejskiej 13, oficjalnie wystartował pierwszy sklep Take&Go - dowiedział się portal mycompanypolska.pl.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

W Poznaniu, przy ul. Półwiejskiej 13, oficjalnie wystartował pierwszy sklep Take&Go - dowiedział się portal mycompanypolska.pl.

Przypomnijmy, testy nowego sklepu wystartowały w lipcu br. W pierwszym etapie, tzw. early access, zainteresowani klienci mogli przetestować przygotowane rozwiązania. Efekty tych testów doprowadziły do oficjalnego już uruchomienia placówki.

W sklepach Take&GO, dzięki zaawansowanej technologii, klient nie będzie musiał samodzielnie kasować produktów, zrobi to za niego specjalny system zintegrowany z dedykowaną aplikacją w smartfonie. 

Sieć stawia na asortyment spożywczy, szeroką ofertę dań gotowych, soki bez konserwantów oraz krojone owoce. Znajdzie się również coś dla fanów wysokiej jakości kawy. Nie będzie prowadzona sprzedaż alkoholu oraz papierosów. 

Format Take&GO to projekt firmy Surge Cloud, która odpowiada za procesy cyfrowej transformacji dla punktów sprzedażowych i systemy obniżające koszty sprzedaży, takie jak m.in. inteligentna półka. Teraz czas na bezkasową rewolucję w zakupach. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY