Wybieramy laureatki Nagrody Energii Kobiet 2023. Zbliża się kolejne święto kobiet energetyki

Energia Kobiet
Energia Kobiet
Już po raz trzeci, podczas wieczornej gali Kongresu Energetycznego, poznamy nazwiska laureatek Nagród Energii Kobiet. Uroczystość odbędzie się pod koniec września we Wrocławiu, a do tej pory tym prestiżowym wyróżnieniem uhonorowano m.in. Olgę Malinkiewicz, Katarzynę Sobótkę i Agatę Staniewską-Bolestę.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Kapituła - w składzie przedstawicieli DISE, partnera Nagrody, partnera „Śniadań Energii Kobiet”, partnera Nagrody poprzedniej edycji, administracji publicznej, akademii, mediów oraz laureatek poprzednich edycji konkursu - nagrodzi nominowane kobiety z branży energetycznej. Tradycyjnie już, będzie to święto kobiet energetyki, podczas którego zostanie doceniony ich wkład w pozytywne zmiany w branży oraz dynamiczny rozwój w kierunku transformacji energetycznej.

Kapituła wybierze finalistki z grona zgłaszanych poprzez formularz internetowy nominantek i rozpocznie pracę nad wyborem zwyciężczyń. Po ogłoszeniu lity finalistek każdy będzie miał szansę oddać głos na swoją faworytkę w ramach Nagrody Publiczności. Szczegóły konkursu i obowiązujące terminy zawarte są w Regulaminie Nagrody Energii Kobiet na stronie internetowej przedsięwzięcia https://dise.org.pl/energia-kobiet-2023/

Nagroda „Energii Kobiet” jest ukoronowaniem całego projektu i powstała, by podkreślić obecność oraz wkład kobiet w rozwój sektora energetycznego. To wyróżnienie dla kobiet nadających bieg transformacji energetycznej, których praca i osobowość wnosi nową jakość do całego sektora. Sukces laureatek plebiscytu ma szansę zainspirować inne kobiety do sięgania po własne cele zawodowe i dodać im odwagi do budowania przyszłości polskiej energetyki. Nominację do nagrody może zgłosić każdy poprzez wypełnienie formularza, w którym należy przedstawić kandydatkę do nagrody wraz z opisem jej najważniejszych osiągnięć oraz uzasadnieniem, dlaczego tegoroczna nagroda powinna trafić w jej ręce.

ZOBACZ RÓWNIEŻ