Współpraca dużej firmy ze startupami. Wywiad z Markiem Pankiem, Asseco Poland

Marek Panek
Marek Panek / Fot. materiały prasowe
Uwielbiamy młodych ludzi, którzy mają świetne pomysły i wierzą w to, co robią. Jednocześnie często zauważamy u młodych founderów brak wizji robienia biznesu - mówi w rozmowie z mycompanypolska.pl Marek Panek, wiceprezes zarządu Asseco Poland.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Asseco jest największą grupą IT w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Od ponad 30 lat tworzy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla przedsiębiorstw i instytucji z kluczowych sektorów gospodarki. Firma obecna jest w 61 krajach na całym świecie i zatrudnia blisko 33 tys. osób. Rozwija się organicznie, jak i poprzez akwizycje. Spółki Asseco notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, NASDAQ i Giełdzie Papierów Wartościowych w Tel Awiwie.

Inspiracje: 20 firm, które podbiły świat (a mogliście o nich nie słyszeć)

Firma chętnie współpracuje ze startupami i młodymi innowatorami. Jakich projektów szuka Asseco? Co jest najważniejsze przy współpracy z dużą firmą? O tym - o raz o historii Asseco - rozmawiamy z Markiem Pankiem.

Partnerami wydarzenia "Polska Wschodnia. Szlakiem przedsiębiorczości" - podczas którego miała miejsce rozmowa - byli: Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny Aeropolis, Carpathian Startup Fest, NCBR Investment Fund ASI S.A.

ZOBACZ RÓWNIEŻ