WeWork uruchamia kolejne biuro dla startupów. Numer 5 w Warszawie

WeWork Grzybowska 60,  fot. materiały prasowe
WeWork Grzybowska 60, fot. materiały prasowe
WeWork otworzył swoją piątą lokalizację w Warszawie, przy ulicy Grzybowskiej 60. Znajduje się ona w biurowcu Browary Warszawskie i oferuje 1,1 tys. biurek.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

WeWork otworzył swoją piątą lokalizację w Warszawie – w nowo otwartym biurowcu przy ulicy Grzybowskiej 60, w kompleksie Browary Warszawskie. Najnowsza lokalizacja to 6 pięter, które pomieszczą około 1,1 tys. członków społeczności. Będą oni pracować w prywatnych biurach i przestrzeniach wspólnych z widokiem na Browary Warszawskie i całą dzielnicę Wola. Członkowie społeczności WeWork zyskają także pełny dostęp do sąsiedniej lokalizacji – WeWork Grzybowska 62.

WeWork Grzybowska 60 udostępnia biurka hot desk, biurka dedykowane oraz prywatne biura, odpowiadając na potrzeby mikroprzedsiębiorców, freelancerów, małych i średnich firm. Większe organizacje korzystają z oferty WeWork dla korporacji, w ramach której mogą wynająć na elastycznych warunkach całe piętro budynku dla siedziby firmy, lub mniejsze biura satelickie, na potrzeby lokalnych zespołów sprzedaży, marketingowych, inżynieryjnych, czy odpowiedzialnych za innowacje. 

Nowy budynek to już piąty WeWork w Warszawie i trzeci w dzielnicy Wola. Pozostałe lokalizacje to Grzybowska 62, Mennica Legacy Tower (Prosta 20), Krucza 50 i Hotel Europejski.

– Polska to jeden z największych i najszybciej rozwijających się rynków w Europie Środkowej i bardzo ważny rynek dla WeWork. Doskonałym przykładem dynamicznego rozwoju Warszawy jest dzielnica Wola, która od kilku lat przechodzi gruntowną przebudowę, a zrujnowane tereny przemysłowe zmieniają się w całe kwartały z budynkami biurowymi, mieszkalnymi i komercyjnymi, a także przestrzeniami rekreacyjnymi. Mamy nadzieję, że wraz ze wzmacnianiem naszej pozycji w Warszawie i nowymi członkami dołączającymi do społeczności WeWork, będziemy dalej przyczyniać się do rozwoju lokalnej gospodarki. Zwłaszcza teraz, gdy firmy z całego świata zmuszone są przemyśleć i przekonfigurować swoje biura, elastyczne przestrzenie do pracy od WeWork, są idealnym rozwiązaniem dla biznesów, niezależnie od ich wielkości – mówi Mikhail Konoplev, dyrektor generalny, WeWork Central & Eastern Europe.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ