Walentynki w My Company Polska! 14 lutego u nas "miłosny" kontent

Walentynki w My Company Polska
Walentynki w My Company Polska / Walentynki w My Company Polska
Miłość jest wszędzie, jak śpiewał zespół Wet Wet Wet. 14 lutego pojawi się także u nas, choć w mniej oczywistym - bardziej biznesowym - wydaniu. Już w środę uruchamiamy akcję #WalentynkiwMyCompanyPolska!

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

- Po prostu... Po prostu obudziłam się pewnego ranka i byłam pewna.

- Czego?

- Tego, czego nie byłam pewna z tobą.


Mało kto pisał tak pięknie o miłości, co scenarzyści filmu "500 Days of Summer". Spokojnie, nie będziemy podejmować rękawicy, chcemy za to zaproponować coś innego! 14 lutego, w święto zakochanych, organizujemy #WalentynkiwMyCompanyPolska - i to nie tylko po to, żeby red. Dobroszek mógł wreszcie celebrować ten niezwykły dzień...

Na czym polega akcja? Do współpracy zaprosiliśmy founderów ciekawych polskich startupów, którzy przygotowali dla nas felietony luźno łączące tematykę miłosną z biznesową - będą to nie tylko mniej lub bardziej osobiste historie autorów, ale również konkretne rady dla każdego, kto rozwija własny biznes. Teksty będziemy publikować przez cały dzień w naszym serwisie www oraz w mediach społecznościowych i bardzo jesteśmy ciekawi waszego odbioru! Randki randkami, ale nim wieczorem ruszycie z drugą połową do kina, warto choć na chwilę spędzić #WalentynkiwMyCompanyPolska ;-)

Startujemy z samego rana! A by jeszcze bardziej wprawić się w nastrój, piosenka na dziś:

ZOBACZ RÓWNIEŻ