Teatr w centrum handlowym? Rozwija się oferta rozrywkowa i artystyczna w galeriach

fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe
Galeria Młociny poszerza ofertę rozrywkową i artystyczną. Wiosną 2020 roku do obiektu wprowadzi się Warsztatowa Akademia Musicalowa, szkoła tańca, śpiewu i aktorstwa, która zajmie ponad 1 100 mkw. na drugim poziomie Galerii Młociny. Jeszcze w tym samym roku Akademia planuje uruchomić w Galerii Młociny swój autorski Teatr WAM.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Warsztatowa Akademia Musicalowa na rynku warszawskim tworzy i edukuje od 14 lat. Szkoła zapewnia całoroczną edukację artystyczną dla dzieci i młodzieży. Jej założycielem jest Paweł Podgórski, aktor i pedagog przez lata związany z Teatrem Muzycznym Roma, odtwórca największych światowych ról musicalowych.

–  Warsztatowa Akademia Musicalowa będzie stanowić fantastyczne dopełnienie oferty rozrywkowo-artystycznej w Galerii Młociny. Biorąc pod uwagę potrzeby naszych klientów, którzy często odwiedzają nas z dziećmi, takie miejsce jak WAM wydawało się nam niezbędne. To nie tylko szkoła tańca, śpiewu i aktorstwa dla dzieci i młodzieży oraz ich rodziców – od następnego roku podopieczni Akademii będą mogli wystawiać swoje musicale także na deskach Teatru WAM – komentuje Marcin Kopczyk, senior leasing manager w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.

Zajęcia w Warsztatowej Akademii Musicalowej prowadzone są 7 dni w tygodniu. Obecnie WAM kształci uczniów w wieku od 6 do 20 roku życia. Prowadzone są także grupy dorosłych – rodziców uczniów WAM, którzy poprzez wspólną pasję oraz czas spędzony pod dachem Akademii zdobywają nie tylko nowe – często skrajnie odmienne od ich kwalifikacji zawodowych – doświadczenia, ale także zacieśniają więzi ze swoimi dziećmi. 

–  W Warsztatowej Akademii Musicalowej stawiamy na rozwój i edukację. Doceniamy, że znaleźliśmy miejsce, gdzie będziemy mieli szansę rozwinąć skrzydła i poszerzyć spektrum naszych działań. Nasza szkoła to wyjątkowa idea realizowania marzeń, rozwijania pasji oraz pielęgnowania przyjaźni. Wierzymy, że mądry cel oraz zaangażowanie dzieci w jego realizację to najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu. Pragniemy, aby młodzi ludzie uczyli się działać grupowo, na rzecz wspólnej inicjatywy oraz w poczuciu własnej niepowtarzalnej wartości. Zwieńczeniem całorocznej pracy adeptów WAM jest autorski spektakl, którego wyjątkowość przyciąga każdego roku 8 000 - 10 000 widzów. Jesteśmy przekonani, że stały repertuar naszego własnego teatru będzie się cieszyć równie dużym zainteresowaniem – mówi Paweł Podgórski, założyciel WAM.

Galeria Młociny to ponad 75 000 mkw. powierzchni, na której znajduje się 220 sklepów i blisko 50 restauracji i kawiarni. W obiekcie zaprojektowano też 5 500 mkw. biur, centrum medyczne i pierwsze na Bielanach wielosalowe kino. Wśród renomowanych marek obecnych w Galerii Młociny warto wymienić m.in. pierwszy w Polsce sklep Primark, grupę Inditex (Zara, Zara Home, Oysho, Massimo Duti, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear), H&M, Van Graff, TK Maxx, C&A, CCC, Media Markt czy RTV Euro AGD. Swoje premierowe sklepy otworzyły tu też m.in. takie marki jak Gagliardi, Sloggi czy Mayoral. W Galerii Młociny zadebiutowały też koncepty gastronomiczne, do tej pory niewystępujące w tradycyjnych centrach handlowych – m.in. Buenavista, Food by Ann, Sobramesa i Zushi Sushi.

Inwestorami Galerii Młociny są spółki EPP (70 proc. udziałów) i Echo Investment (30 proc. udziałów). Pierwsza zarządza nowo otwartym kompleksem. Druga odpowiadała za proces deweloperski i najem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY