Rusza SIGNIUS. To podpis elektroniczny ze zdalną weryfikacją tożsamości

Fot. Pixabay.com
Fot. Pixabay.com
SIGNIUS to platforma do zdalnego podpisywania dokumentów zgodnie z eIDAS dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Dzięki strategicznej współpracy z Authologic, SIGNIUS zapewnia jednorazową weryfikację tożsamości każdego nowego użytkownika, oferując pełne bezpieczeństwo i wiarygodność usługi oraz z góry eliminując potencjalne fraudy.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Po założeniu konta i przejściu obowiązkowej, jednorazowej weryfikacji tożsamości - za pomocą wideo weryfikacji lub poprzez bankowość elektroniczną - użytkownik może podpisać wiele dokumentów jednocześnie. SIGNIUS umożliwia także podpisywanie jednego dokumentu przez wiele osób oraz ustalanie kolejności podpisujących. - Dzięki szybkiemu oraz uproszczonemu procesowi finalizacji umów z natychmiastową zdalną weryfikacją tożsamości, nasi użytkownicy mogą liczyć na wyższą konwersję sprzedaży w transakcjach B2C czy B2B - mówi Jack Piekarski, CEO SIGNIUS S.A.

- Użycie weryfikacji tożsamości w procesie podpisywania umów to konieczność na rynku B2C, a w czasie trwania pandemii i zdalnego nawiązywania relacji biznesowych - coraz bardziej potrzebna usługa także w przypadku umów B2B. Cieszymy się ze współpracy z platformą SIGNIUS, która pozwala przekazywane z naszego systemu dane - takie jak imię i nazwisko - automatycznie wykorzystywać do potwierdzenia tożsamości użytkownika, eliminując z góry wszelkie potencjalne oszustwa czy nieścisłości - dodaje Jarosław Sygitowicz, współzałożyciel Authologic.

Dwa modele

Platforma SIGNIUS oferuje dwa modele zastosowania. Wersja Professional to prosta i wygodna w obsłudze usługa w chmurze dla użytkowników i organizacji, które chcą podpisywać dokumenty elektronicznie - online, w szybki, bezpieczny i prawnie wiążący sposób.

Z kolei SIGNIUS Enterprise to kompleksowa platforma do cyfrowego zarządzania umowami, elektronicznego podpisywania dokumentów oraz weryfikacji tożsamości klienta (KYC) zgodnej z eIADS oraz procedurami AML (Anti-Money Laundering) - oferowana w różnych opcjach wdrożenia: usługi SaaS/Cloud, hybrydowej lub lokalnej konfiguracji. SIGNIUS Enterprise integruje się z większością systemów DMS, ECM & BPM. W ramach tego modelu SIGNIUS oferuje dopasowanie brandingu platformy do wymagań klienta.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY