Rebranding polskiego startupu po inwestycji Grupy Pracuj [TYLKO U NAS]

fot. Adobe Stock fot. Adobe Stock
22 kwietnia firma Fitqbe zmieniła nazwę na Worksmile. To m.in. efekt inwestycji Pracuj.vc, funduszu Grupy Pracuj oraz planowanego rozszerzenia profilu usług.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Fitqbe został założony w 2016 roku z inicjatywy Tomasza Chacińskiego, młodego biznesmena i absolwenta psychologii biznesu. Firma powstała, by wspierać działy HR i managerów w budowaniu ponadprzeciętnego zaangażowania pracowników oraz w tworzeniu silnej kultury organizacji. Jej klientami są m.in.: Santander, BNP Paribas, L’Oréal, Wirtualna Polska, Randstad, RTV Euro AGD, Deloitte, Pandora, Uniqa…etc. W ciągu 3 lat od założenia firma zaistniała już na 31 rynkach zagranicznych. Kluczową rolę odegrały w tym lokalne oddziały międzynarodowych korporacji, które zachęcały swoje centrale, by wdrożyły rozwiązania Fitqbe w pozostałych swoich filiach.

Od początku swojego istnienia Fitqbe konsekwentnie wzbogacało ofertę well-beingową w kierunku nowatorskich rozwiązań ALL-IN-ONE dla działów HR. Dziś firma proponuje swoim klientom kompleksową politykę pro-pracowniczą. Symbolem i ukoronowaniem tej ewolucji jest nowa nazwa.

- Jesteśmy młodą organizacją, a naszym DNA jest stałe uczenie się i dopasowywanie do rynku. Przez ostatnie 3 lata uczyliśmy się potrzeb klientów i zmieniającego się otoczenia, które rozwinęły produkt do etapu, kiedy pierwotna, kojarząca się ze sportem, nazwa zaczęła nas ograniczać, a nie rozwijać. worksmile odpowiada na wszystko to, co robi nasz produkt, czyli tworzenie zdrowej i silnej kultury organizacji oraz zadowolenia z pracy – tak uzasadnia rebranding firmy jej założyciel, Tomasz Chaciński

Dynamiczny rozwój firmy został zauważony również przez właścicieli Grupy Pracuj, którzy w lutym br. zainwestowali w firmę, wspierając jej strategię rozwoju produktu i sprzedaży na rynku polskim i zagranicznym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY