Primark uruchomi drugi sklep w Polsce

Primark uruchomi drugi sklep w Polsce
Ruszają prace wykończeniowe w drugim salonie sieci Primark w Polsce, który zostanie już wkrótce otwarty w poznańskiej Posnanii. Lokal o powierzchni 3 500 mkw. został przekazany przez Apsys, właściciela obiektu, do dyspozycji najemcy w ubiegłym tygodniu.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Salon sieci Primark zajmie w poznańskiej galerii dwa poziomy zaaranżowane. W ofercie sieci znajdują się produkty mody damskiej, męskiej i dziecięcej, w tym obuwie, akcesoria, a także bielizna oraz wyposażenie domu.

- Otwarcie sklepu Primark w Posnanii doskonale uzupełnia ofertę obiektu i jest kolejnym potwierdzeniem jego silnej pozycji, jako najważniejszego centrum zakupowo-lifestylowego w Wielkopolsce. Dlatego właśnie Posnania została wybrana przez sieć jako interesująca i pożądana lokalizacja – mówi Marek Błędowski, Wiceprezes i Dyrektor Handlowy w Apsys Polska. Przekazanie lokalu przedstawicielom sieci Primark to kolejny krok milowy na drodze do otwarcia sklepu – dodaje. 

Powierzchnia całkowita salonu Primark wyniesie blisko 5 000 mkw., w tym 3 500 mkw. zajmie sala sprzedaży. Aby spełnić wymagania marki lokal został gruntownie przygotowany przez właściciela centrum m.in. w zakresie techniczno-instalacyjnym. Niezbędne były prace konstrukcyjne, murowe oraz instalacyjne. W dwupoziomowym lokalu powstała wewnętrzna klatka schodowa, a także dodatkowe schody ruchome. Zamontowano również instalacje tryskaczowe, oddymiające i kanalizacyjne. Na dachu centrum wykonano konstrukcje pod urządzenia niezbędne do funkcjonowania salonu. 

- Jesteśmy przekonani, że dzięki wysiłkowi, który włożyliśmy w przygotowanie salonu, spełnił on wszystkie oczekiwania najemcy, a wkrótce odpowie także na oczekiwania klientów, którzy będą w nim robić zakupy. Otwarcie Primarku dopełni kompleksową ofertę Posnanii, przyciągnie do galerii kolejne grupy klientów i pozytywnie wpłynie na funkcjonowanie również innych marek oraz całego centrum – podsumowuje Maciej Wróblewski, Wiceprezes w Apsys Polska. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY