Po reklamie Louis Vuitton Cristiano Ronaldo ma 500 mln obserwujących na Instagramie

Cristiano Ronaldo / Fot. Naomi Baker, Bloomberg
Cristiano Ronaldo / Fot. Naomi Baker, Bloomberg
Cristiano Ronaldo mógłby już dawno zrezygnować z kopania piłki i prowadzić życie "influencera", zarabiając na sponsorowanych treściach i reklamach.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Cristiano Ronaldo stał się pierwszą osobą, która przekroczyła 500 mln obserwujących na Instagramie. Stało się to po opublikowaniu reklamy marki Louis Vuitton, w której występuje wraz z innym piłkarzem - Lionelem Messim. 

Jedynym kontem z większą liczbą obserwujących jest oficjalna strona Instagrama, należąca do Meta Platforms Inc. Potwierdza to nawet rzecznik serwisu społecznościowego.

Sprawdź: Side Hustle

Co ciekawe, Messi jest drugą najpopularniejszą gwiazdą z 376 mln obserwujących. Tuż za nim plasuje się Kylie Jenner z 372 mln. 

Ronaldo i Messi w reklamie

W reklamie Ronaldo i Messi grają w szachy na kufrach Louis Vuitton. Portugalski gracz opublikował zdjęcie zrobione przez Annie Leibovitz kilka dni temu w swoich social mediach.

Zdjęcie szybko zebrało kilkadziesiąt mln polubień i zobaczył je cały świat.

Przedstawiciel Louis Vuitton poinformował, że był to pierwszy raz, kiedy obaj gracze uczestniczyli w reklamie francuskiej marki, ale odmówił podania kwoty, jaką zgarnęli za tę aktywność.

Zobacz: Urlop na żądanie 2022

Ronaldo w ostatnim czasie uczestniczy w działaniach reklamowych. Ostatnio zamieszcza również reklamy giełdy kryptowalut Binance oraz marki szamponów przeciwłupieżowych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ