Nowy numer, nowy layout, nowe inspiracje. Ruszamy z majowym wydaniem My Company Polska

Nowy numer, nowy layout, nowe inspiracje. Ruszamy z majowym wydaniem My Company Polska
My Company Polska w zupełnie nowej odsłonie! W sprzedaży już od 29 kwietnia - tuż przed majówką.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Rosyjska inwazja na Ukrainę to wielki wstrząs dla całej Europy. Politycy, obok wsparcia dla naszych sąsiadów, zareagowali konkretnymi deklaracjami wielkich inwestycji w wojsko. To dobra informacja dla branży zbrojeniowej, ale także i startupów. 

W numerze sprawdzamy, jak wygląda polski rynek startupów związanych z szeroko rozumianą obronnością. Jednym z najciekawszych jest Prometheus. Jego twórcy: Małgorzata i Artur Książkowie, zdradzają nam, jaki potencjał tkwi w polskich innowacyjnych pomysłach, które można wykorzystać nie tylko w wojskowości, ale także i sektorze komercyjnym. Piszemy także o możliwościach, jakie przed polskimi startupami otwiera nakierowanie inwestycji na sektor militarny - także w Polsce.

Rozmawiamy również z Jackiem Bartosiakiem, znanym specjalistą od geopolityki. W wywiadzie zdradza szczegóły dotyczące nadchodzącej gry komputerowej Play of Battle, czyli projektowi, który każdemu z nas umożliwi sprawdzenie swojego zmysłu strategicznego i taktycznego.

Drugim z głównych tematów nowego numeru jest biznes po pięćdziesiątce. Pokazujemy osoby, które nie bały się uruchomić własny, innowacyjny biznes, przecząt ten samym stereoptypowi "20-letniego startupowca". Niektórzy z nich stworzyli imponujące przedsięwzięcia!

Obok tego jak co miesiąc przygotowaliśmy olbrzymią dawkę inspiracji - od ciekawych pomysłów biznesowych, przez analizy rynkowe a skończywszy na praktycznych narzędziach dla przedsiębiorców. To wszystko w zupełnie nowej odsłonie!

Majowy numer My Company Polska do nabycia od 29 kwietnia w punktach sprzedaży (m.in. na stacjach benzynowych, kioskach i księgarniach) oraz na naszej stronie internetowej mycompanypolska.pl.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ