Nowy numer My Company Polska. Ujawniamy sekrety ludzi sukcesu

Nowy numer My Company Polska. Ujawniamy sekrety ludzi sukcesu
Błachowicz, Chodakowska, Przygoński, Świątkowski czy Targosz. Ludzie sukcesu odkrywają swoje tajemnice. Już jutro poznasz je dzięki nowemu, majowemu numerowi miesięcznika My Company Polska.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Jak osiągnąć sukces? Swoje tajemnice ujawniają gwiazdy biznesu. Jan Błachowicz, mistrz świata MMA w najbardziej prestiżowej organizacji zdradza, co sprawiło, że nie poddał się w najtrudniejszych chwilach w jego życiu sportowym a Ewa Chodakowska, jedna z najbardziej popularnych polskich trenerek fitness tłumaczy, jak na zmianę jej podejścia do życia wpłynęła pandemia. Specjalnie dla was odkrywamy tajemnice 10 gwiazd biznesu.

W nowym numerze My Company Polska pokazujemy także, jakie sposoby na przetrwanie znaleźli polscy restauratorzy. Opisujemy nową, amerykańskę metodę prowadzenia negocjacji oraz rozmawiamy z Bartkiem Golą, jednym z najbardziej popularnych polskich inwestorów.

To nie wszystko, w obszernych raportach opisujemy szczegółowo nową falę ekspansji zagranicznej polskich firm, nowe trendy w tzw. "Zielonym Ładzie" oraz cyberbezpieczeństwa. Do tego jak zawsze garść inspiracyjnych historii polskich startupowców oraz praktycznych porad z zakresu prowadzenia firmy. W numerze przedstawiamy także szczegółowe wyniki naszego badania Marka Godna Zaufania.

Chcesz wiedzieć więcej? Nowy numer do nabycia od 1 kwietnia w punktach sprzedaży (m.in. na stacjach benzynowych, kioskach i księgarniach) oraz na naszej stronie internetowej mycompanypolska.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY