Koniec wakacji, czas na biznes! Nowy numer My Company Polska

Koniec wakacji, czas na biznes! Nowy numer My Company Polska
Startupy to nie są już tylko ciekawe, mniej lub bardziej ambitne odpowiedzi na istniejące (lub też nie) problemy. Dziś to prawdziwe, wielkie biznesy, które mogą stać się motorami napędowymi polskiej gospodarki. W nowym numerze My Company Polska przedstawiamy zestawienie 25 najlepszych startupów!

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Zestawienie "25 najlepszych startupów" od lat jest jednym ze sztandarowych rankingów przygotowywanych przez My Company Polska. W ubiegłym roku zwycięzcą naszego zestawienia została firma Less. W 2019 było to Booksy. W tym roku stworzylismy zestawienie firm, które nie tylko stworzyły znany produkt, ale również zyskały uznanie polskich i międzynarodowych inwestorów.

Bohaterem okładki numeru wrześniowego jest Piotr Pisarz, twórca Uncapped, jednego z najciekawszych i najszybciej rozwijających się startupów w Polsce. W rozmowie z Kubą Dobroszkiem opowiada o blaskach i cieniach tego rynku a także jak buduje się sprawną, międzynarodową firmę.

W numerze znajdziecie także rozmowę ze Stefanem Kawalcem, wybitnym ekonomistą. Co sądzi o Polskim Ładzie i czy obecna gospodarka jest spójna z jego wizją z lat 90-tych?

Jak co miesiąc na łamach My Company Polska znajdziecie także niezwykłe pomysły na biznes, jak startup ze świeżymi warzywami, kobiecy warsztat samochodowy czy... pierwszy w Polsce queer sex-shop.

Kontynuujemy nasz cykl "Zielone Strony Biznesu". Tym razem odsłaniamy potencjał wodoru jako paliwa przyszłości polskiej gospodarki. W dziale "Moja firma" pomagamy zbudować wydajny i szybki łańcuch dostaw w e-commerce a także jak sprawnie realizować projekty w każdej firmie.

Dla czytelników mamy również raporty specjalne: ubezpieczenia, cyberbezpieczeństwo i elektromobilność. A na deser praktyczne sposoby, jak nie dać się inflacji czy też jak emocje zmieniają ekonomię.

Wrześniowy numer My Company Polska do nabycia od 1 września w punktach sprzedaży (m.in. na stacjach benzynowych, kioskach i księgarniach) oraz na naszej stronie internetowej mycompanypolska.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

X