Kamil Gaworecki dołączył do Rady Nadzorczej PunkPirates SA

Kamil Gaworecki
Kamil Gaworecki, fot. materiały prasowe
Do Rady Nadzorczej PunkPirates, notowanej na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych spółki zajmującej się tworzeniem gier VR dołączył Kamil Gaworecki. Zastąpi tym samym Jana Ziemieckiego, który zrezygnował z pełnienia funkcji członka Rady Nadzorczej.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

– Cieszymy się, że do Rady Nadzorczej PunkPirates dołączyła osoba bezpośrednio związana z rozwojem rynku gier w Polsce. Kamil Gaworecki to doświadczony menadżer, inwestor i finansista, od kilkunastu lat profesjonalnie związany z polskim rynkiem kapitałowym, zarówno jako zarządzający aktywami, jak i członek organów spółek publicznych. Liczymy, że jego szerokie spojrzenie na rynek przełoży się na rozwój firmy – mówi Leszek Krajewski, prezes PunkPirates.

Spółka aktualnie pracuje nad wydaniem dwóch tytułów – POW POW: Dye it up! w pierwszej połowie 2022 roku i Death Manager. Spółka prowadzi także rozmowy z potencjalnymi partnerami wydawniczymi pierwszego tytułu. Kampania marketingowa POW POW Dye it up! rozpoczęła się w październiku br.

Zobacz też: Rynek Steam

– Rynek gier przeznaczonych na VR dynamicznie zyskuje na popularności, ten segment rozrywki zmierza w bardzo ciekawym kierunku. Nowe rozwiązania technologiczne, coraz bardziej zaawansowane produkcję oraz zwiększenie saturacji rynku wysokiej jakości hardwarem przełożą się w kolejnych latach na istotny wzrost zainteresowania grami z tego segmentu. Cieszę się, że będę miał okazję wspomagać rozwój PunkPirates – dodaje Kamil Gaworecki, członek Rady Nadzorczej PunkPirates.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY