Jessica Biel ma miliony dolarów i restaurację przynoszącą straty

Jessica Biel / Fot. Instagram.com/jessicabiel
Jessica Biel / Fot. Instagram.com/jessicabiel
Jessica Biel podobno ma umowę z Justinem Timberlake'em, że jeśli ją zdradzi, to zapłaci jej 500 tys. dol. za pojedynczy skok w bok.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Jessica Biel to aktorka, żona Justina TImberlake'a, przedsiębiorca, a także mama dwójki dzieci. Widzieliśmy ją w wielu filmach, od popularnego Blade'a po dramacie 7th Heaven. Według serwisu IMDb najbardziej znana jest z filmów Iluzjonista, Next, jak i Pamięci absolutnej i Teksańskiej masakry piłą mechaniczną. Jak widać, przekrój bardzo ciekawy. 

Jessica Biel (39 lat) zawsze miała bardzo dobrą sylwetkę, przy wadze ok. 55 kg i wzroście 1,7 m. Dzięki temu mogła pracować również jako modelka, choć głównie interesowała się aktorstwem i byciem piosenkarką. Od 2012 r. jest żoną Justina Timberlake'a. Jej majątek wycenia się na 20 mln dolarów, który jest zauważalnie mniejszy niż ten Timberlake'a (ok. 230 mln dol.).

Jessica Biel zyskała sławę dzięki 7th Heaven

Rozpoznawalność zapewnił jej serial Siódme niebo, który był realizowany w latach 1996 - 2007. To zdecydowanie pozwoliło jej zdobywać kolejne role, choć były często dalekie od rodzinnego dramatu, w jakim grała przez tyle lat. Dla przykładu Blade: Trójca, Iluzjonista, czy Teksańska masakra piłą mechaniczną to zdecydowanie inny rodzaj kina, a właśnie z takich filmów jest znana obecnie. Dziś za jeden film kasuje od 2 do 5 mln dol. za rolę. To ciągle o wiele mniej niż Scarlett Johansson, ale nie można powiedzieć, że zarabia mało. 

Umowa przedślubna - dość nietypowa

Dla przeciętnych ludzi to dość nietypowe, ale dla gwiazd i celebrytów - standard. A o co chodzi? O tzw. umowę przedślubną, która pozwala chronić interesy na wypadek, gdyby relacja potoczyła się bardzo źle. I tak, Jessica i Justin mają podobno klauzulę o niewierności, która zakłda, że gdyby Justin zdradzał swoją żonę, będzie musiał za to zapłacić 500 000 dol. 

Najwidoczniej Justin ma problemy z zachowaniem lojalności, bo pomimo tej "kary" media plotkarskie zamieściły swojego czasu zdjęcia, na których trzyma za rękę swoją koleżankę Alishę Wainwright. Później gwiazdor przeprosił, a sam incydent nazwał "brakiem osądu". Zapewniał też, że do niczego więcej nie doszło. 

W jaki sposób Jessica Biel zarobiła swoje pieniądze?

Aktorstwo to nie wszystko. Jessica Biel pracuje również jako producentka, jak również ma różne partnerstwa biznesowe i występuje w reklamach. Ze względu na to, że jest atrakcyjna i ma świetną figurę, nie ma problemu z reklamowaniem odzieży oraz kosmetyków. 

W 2017 r. nawiązała współpracę z marką Gaiam zajmującą się jogą i fitnessem. Pomogła w zaprojektowaniu strojów fitness, które trafiły na rynek w 2018 r. Jak nietrudno się domyślić, zarobiła na byciu twarzą tego projektu, ale też otrzymuje prowizje ze sprzedaży. 

Biel: restauracja była kiepskim pomysłem 

Choć odniosła sukces w wielu przedsięwzięciach, Jessica Biel ma za sobą również nieudane biznesy. W pewnym momencie wpadła na pomysł, że będzie prowadzić restaurację i przekonała się, że to ciężki biznes. Otworzyła swój lokal w 2016 r., ale po dwóch latach go zamknęła. W rozmowie z Jimmym Kimmelem w telewizyjnym show przyznała: "Zdecydowanie nie zarabialiśmy na tym pieniędzy. Z mojego doświadczenia wynika, że w zasadzie nikt nie zarabia w branży restauracyjnej, przynajmniej nie na początku

ZOBACZ RÓWNIEŻ