Bose proponuje okulary przeciwsłoneczne i słuchawki w jednym gadżecie

Fot. Bose
Fot. Bose
Firma Bose zaprezentowała trzy nowe modele okularów przeciwsłonecznych połączonych z wysokiej klasy słuchawkami w jednym urządzeniu. Trafią do regularnej sprzedaży już 24 września.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Bose Frames Tempo zapewniają najlepszą wydajność i zostały zaprojektowane specjalnie do treningów na świeżym powietrzu. Z kolei Frames Tenor i Soprano to modele dedykowane do codziennego użytku - wyposażono je w opatentowaną technologię Open Ear Audio oraz najmniejsze, najcieńsze i najmniej widoczne systemy głośników Bose, jakie kiedykolwiek powstały. Bogaty dźwięk wydobywa się z ramek okularów.

Nowe Frames Tempo, Tenor i Soprano zyskały szkła polaryzacyjne, redukujące do 99% szkodliwego promieniowania UV. Ich kompaktowe systemy audio są dyskretnie osadzone w każdym z zauszników i to bez dodatkowych elementów, widocznych śrub, szwów czy perforacji. Co więcej, masa całości nie przekracza 50 gramów, więc różnica między zwykłymi okularami a Bose Frames jest niezauważalna, dopóki ich nie włączysz. Bose Frames bezprzewodowo łączą się z telefonem, umożliwiając strumieniowe przesyłanie muzyki, odbieranie i wykonywanie połączeń oraz korzystanie z asystenta głosowego.

Bose Frames Tempo

Są wykonane z trwałej, lekkiej i elastycznej odmiany nylonu. Dostępne są trzy kształty nosków, co indywidualnie pozwoli na dopasowanie przyczepności. Pasują do większości kasków, są odporne na działanie potu, warunki atmosferyczne, zarysowania i pęknięcia, a czas pracy baterii wynosi ok. 8 godzin.

Bose Frames Tenor i Soprano

Tenor to mniejszy model z kwadratowymi soczewkami, zaś Soprano jest subtelnym kocim okiem. Całą elektronikę - w tym dwa 16-militrowe głośniki - udało się schować w zausznikach. Są odporne na zarysowania i pęknięcia, a zasilana niestandardową ładowarką Pogo-Pin, wzmocniona bateria pozwala na słuchanie muzyki przez ok. 5,5godziny. Okulary w zależności od modelu posiadają wymienne soczewki: lustrzany niebieski i srebrny dla modelu Tenor, różowy i fioletowy dla Soprano.

Każdy z nowych modeli Bose Frames można już zamówić w przedsprzedaży. 24 września trafią do regularnej sprzedaży przez Bose.pl i inne wybrane sklepy w cenie 1199 PLN.

ZOBACZ RÓWNIEŻ