Biedronka uruchamia sklep internetowy

Biedronka Home
Biedronka Home
22 sierpnia oficjalnie wystartuje nowy kanał sprzedaży sieci Biedronka. Sklep internetowy Biedronka Home będzie działał na terenie całego kraju.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Oferta nowego sklepu internetowego Biedronka Home liczy ponad 1200 artykułów i podzielona jest na kilka kategorii: Dom i Ogród, Dziecko, Warsztat i Auto, Kuchnia, Sport i Hobby, Zdrowie i Uroda, Elektronika oraz Moda. Sklep dostępny jest całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Biedronka Home oficjalnie rusza

- W Biedronce każdego dnia staramy się aby nasi klienci mogli cieszyć się szerokim wyborem wysokiej jakości akcesoriów do domu. Wsłuchując się w ich potrzeby zdecydowaliśmy się na stworzenie sklepu internetowego Biedronka Home, który w wygodny i przejrzysty sposób pozwoli na dokonanie wszechstronnych zakupów. Szeroka gama produktów od akcesoriów kuchennych po elektronikę, dostarczona będzie bezpośrednio do rąk klienta. Biedronka Home to miejsce, w którym bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie - mówi Kamila Kowalska, starszy menedżer ds. rozwoju biznesu e-commerce w sieci Biedronka

Na etapie testów nowego sklepu najczęściej wybieranymi kategoriami produktów były Kuchnia, Dom i Ogród oraz Elektronika. Do produktów najczęściej lądujących w wirtualnych koszykach zaliczyć należy przede wszystkim: blendery ręczne 3w1, parownice, komplety akcesoriów kuchennych, opiekacze do kanapek, pochodnie solarne LED do ogrodu czy ręczniki wykonane w nowoczesnej technologii Zero Twist powstające drogą rozkręcania włókien.

Jak deklaruje firma, pierwsi użytkownicy sklepu internetowego do każdego zamówienia otrzymają  oryginalną bluzę Biedronki z Fan Collection. W każdą środę i niedzielę oferowane będą hity cenowe – czyli specjalnie wyselekcjonowane produkty z dużymi rabatami.

Od poniedziałku, 22 sierpnia, w ramach Biedronka Home oferowane będą produkty związane z powrotem do szkoły w ramach akcji Witaj szkoło! 

Płatności i dostawy w Biedronka Home

Usługa Biedronka Home oferuje klientom płatności realizowane wspólnie z firmą PayU. Do dyspozycji klientów oddane zostają możliwość realizacji płatności poprzez szybki przelew internetowy (paybylink), płatność BLIK oraz płatność przy użyciu karty płatniczej (np. Visa, Mastercard lub Maestro).  

Zakupy w Biedronka Home dostarczone zostaną bezpośrednio do domu klienta lub wybranego paczkomatu InPost. W przypadku zamówienia powyżej 149 zł dostawa jest darmowa. Standardowa dostawa poprzez firmę kurierską lub do paczkomatu realizowana jest w terminie od 1 do 3 dni roboczych i kosztuje 9,99 zł.

Klienci mogą korzystać i składać zamówienia ze sklepu internetowego Biedronka Home również bez posiadania konta w serwisie. W tym wypadku przy składaniu zamówienia, konieczne będzie podanie danych niezbędnych do jego realizacji.

Do 30 dni została wydłużona możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej przez Internet bez podawania przyczyny. Według przepisów prawa nominalnie ten termin wynosi 14 dni. Dla kupujących, którzy dokonywali zakupów będąc zalogowanym do konta, zwrot produktów możliwy jest w terminie 60 dni od ich otrzymania.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

X