Biedronka idzie we franczyzę w małych miastach [TYLKO U NAS]

fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe
Sieć Biedronka zamierza mocniej wejść w segment franczyzowy. Jak tłumaczy w komentarzu dla mycompanypolska.pl Ewa Micińska, dyrektor ds. rozwoju biznesu w sieci Biedronka, firmie zależy szczególnie na współpracy z przedsiębiorcami z mniejszych miast.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Sieć Biedronka zamierza mocniej wejść w segment franczyzowy. Jak tłumaczy w komentarzu dla mycompanypolska.pl Ewa Micińska, dyrektor ds. rozwoju biznesu w sieci Biedronka, firmie zależy szczególnie na współpracy z przedsiębiorcami z mniejszych miast.

15 października w oficjalnym komunikacie Biedronka poinformowała o udziale w zbliżających się Targach Franczyzy. Ewa Micińska w komentarzy dla mycompanypolska.pl zdradziła, że sieć szczególnie poszukuje franczyzobiorców w miejscowościach liczących od 3 do 5 tys. mieszkańców.

- Sklepy franczyzowe są jednym z elementów rozwoju naszej sieci. Poprzez obecność na tegorocznych Targach Franczyzy Biedronka chce mocniej zasygnalizować chęć współpracy z Partnerami Biznesowymi. Nie stawiamy sobie żadnych ograniczeń co do liczby placówek w tym modelu. Partner, który chciałby prowadzić sklep naszej sieci powinien dysponować odpowiednim lokalem, najchętniej w miejscowości liczącej od 3 do 5 tys. mieszkańców i możliwościami przystosowania go do standardów naszej sieci. Jeśli chodzi o rozmiar takiego lokalu: preferujemy placówki o wielkości ponad 400 mkw. - komentuje.

Firma nie ujawnia dokładnych zasad współpracy, ale jak deklaruje Ewa Micińska, sieć Biedronka wyposaży sklep oraz ladę tradycyjną oferującą świeże mięso, wędliny i sery we wszystkie potrzebne urządzenia. - Przekazujemy też nasze know-how i na bieżąco wspieramy działalność handlową w zakresie marketingu: reklam, akcji lojalnościowych i promocji. Każdy partner oraz jego personel zostanie też przeszkolony w zakresie standardów naszej sieci - dodaje.

Pierwszy sklep prowadzony przez Partnerów Biznesowych Biedronka otworzyła ponad 10 lat temu. Obecnie w całym kraju jest to ok. 70 placówek.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY