4FCAFE otwarte w Warszawie. To połączenie kawiarni, showroomu i sklepu

4FCAFE otwarte w Warszawie. To połączenie kawiarni, showroomu i sklepu
4FCAFE to połączenie kawiarni serwującej zdrowe dania z nowoczesną przestrzenią zakupową - showroomem kolekcji 4F oraz punktem odbioru zamówień online. Lokal znajduje się na warszawskim Mokotowie.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Funkcje gastronomiczne uzupełnia program spotkań ze specjalistami świata sportu oraz wspólne treningi. Pierwszy punkt nowej sieci jest także pierwszym krokiem Grupy OTCF –właściciela marki 4F - w stronę nowego postrzegania rynków gastronomii i zakupów: połączenia obu stron stylu życia w jednym miejscu.

Serwowane posiłki zostały zaprojektowane przez dietetyków według modelu healthy bowl: misek pełnych kompozycji zdrowych składników. Od słodkich śniadaniowych owsianek przez lunchowe sałatki po sycące lunche – 4FCAFÉ to kompleksowe menu zbilansowanej diety. Dostępne jest także rozwiązanie MIX & MATCH, które pozwala gościom na tworzenie spersonalizowanych bowli z ulubionych składników. Śniadanie serwowane jest przez cały dzień, w tym kanapki przygotowane na pieczywie proteinowym, śniadaniowe gofry i sałatki. Poza daniami stworzonymi dla zdrowej, wymagającej czy sportowej diety, w menu znalazły się także ponadczasowe klasyki: kanapki na pełnoziarnistym pieczywie czy potrawy z jaj, przygotowywane na miejscu ze świeżych produktów.

Od powstania koncepcji do otwarcia lokalu 4FCAFE Grupa OTCF potrzebowała zaledwie trzech miesięcy. Spółka wierzy, że właśnie poprzez modernizację modelu biznesowego może uzyskać stabilizację w zmieniającym się świecie. Kompleksowa transformacja OTCF obejmuje wewnętrzne działania operacyjne, jak również te dotyczące relacji z klientami – czyli komunikację i edukację.

4FCAFE to przestrzeń dla ludzi aktywnych, w której będą odbywać się warsztaty, spotkania z dietetykami czy też sportowcami. Mam nadzieję, że nasze dotychczasowe działania przyniosą coś znacznie więcej, że zbudujemy społeczność, dla której właśnie sport, moda i zdrowe odżywianie są ogromnymi wartościami - mówi Ranita Sobańska, CEO nowej sieci kawiarni, członek zacządu OTCF.

Goście będą mogli odwiedzać 4FCAFE na warszawskim Mokotowie od 8 października: w tygodniu punkt będzie otwarty od 7 do 19, natomiast w weekendy - od 9 do 18. Kolejne lokale sieci zostaną otwarte w najbliższych miesiącach w kolejnych stołecznych lokalizacjach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY