13. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2020 | online

13. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2020 | online
Zachowując wieloletnią tradycję stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych, 13. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych odbędzie się 23-27 listopada 2020 roku, po raz pierwszy w historii w formule ONLINE. Każdy zainteresowany będzie mógł wziąć udział poprzez platformę internetową, nie wychodząc z domu.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Przedsiębiorcy, eksperci, samorządowcy, doradcy i politycy spotkają się wirtualnie, aby wspólnie zastanowić się, jak poradzić sobie z kryzysem, jak funkcjonować w nowych warunkach oraz jak planować działalność uwzględniając wyzwania i niepewność które stoją przed nami. 

Temat przewodni 13. edycji wydarzenia wyjątkowo trafnie odzwierciedla rzeczywistość – "CZAS PRZEMIAN". Podczas U-RODZIN 2020 prelegenci i goście specjalni będą dyskutować m.in. o:

  • funkcjonowaniu biznesu w trakcie pandemii COVID-19 
  • zaletach bycia "firmą rodzinną" w czasach kryzysowych
  • perspektywie prowadzenia biznesu, wnioskach i wyzwaniach koronakryzysu
  • ekspansji zagranicznej polskiego biznesu w obecnych warunkach rynkowych
  • zmianach, wprowadzenie których wymusił koronawirus, 
  • transformacji cyfrowej przedsiębiorstw
  • wyzwaniach prawno-podatkowych których doświadczają firmy rodzinne
  • relacjach pomiędzy biznesem a samorządami 

Patronami honorowymi wydarzenia są Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce, Polska Agencja Inwestycji i Handlu, a także Samorządy Województw Mazowieckiego i Małopolskiego. Swoim doświadczeniem z uczestnikami 13. U-RODZIN podzielą się m.in.: prof. Andrzej Blikle, Piotr Voelkel (Grupa Kapitałowa VOX), prof. Jerzy Hausner, Grzegorz Putka (Piekarnie Cukiernie Putka), Przemysław Mitraszewski (LPP S.A.), dr Stanisław Han (Hasco-Lek S.A.), Jerzy Pietrucha (Grupa Pietrucha), Adam Rozwadowski (Enel-Med S.A.), Jacek Ptaszek (JMP Flowers) i wielu innych.

Atutem formuły online jest elastyczności i dostępność wydarzenia – oprócz transmisji na żywo, będzie możliwość obejrzenia nagrania po konferencji. Dbając o bezpieczeństwo i komfort uczestników, całość podzielono na krótkie części – każdy z 5 dni konferencji potrwa nie dłużej niż 4 godziny. Dla uczestników przygotowano 10 debat i wystąpień motywacyjnych, 9 warsztatów praktycznych i prelekcji, a także networking online w pokojach tematycznych i branżowych. Wszystko to w ramach jednego biletu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY