rozwój

zobacz inne tematy
Sygnis chce przyspieszyć rozwój i pozyskać 6 mln zł

Sygnis chce przyspieszyć rozwój i pozyskać 6 mln zł

Sygnis konsekwentnie realizuje strategię dla technologii i planuje kolejne działania mające na celu rozwój urządzeń z flagowej linii DIW (Direct Ink Writing) oraz zwiększenie ich sprzedaży. Aby zintensyfikować i przyśpieszyć rozwój produktów własnych oraz zwiększyć skalę ich produkcji Zarząd Sygnis chce pozyskać dodatkowe środki finansowe, w tym m.in. w drodze finansowania udziałowego w kwocie 6 mln zł, co zaproponował w porządku obrad zwołanego na 20 czerwca br. Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia.

Ku chwale nierozsądności [FELIETON]

Ku chwale nierozsądności [FELIETON]

Chwalimy rozum i racjonalne myślenie. Przecież to one nas doprowadziły tu, gdzie dzisiaj jesteśmy. Patrzymy wstecz i widzimy linię postępu jako układ logicznych, układających się po sobie punktów. Widzimy piękny obraz rozumnego człowieka, który siłą swej racjonalności zawładnął światem.

Zostań swoim własnym adwokatem

Zostań swoim własnym adwokatem

Nieistotne, czy walczysz o przydzielenie ci interesującego projektu, prosisz o podwyżkę, czy protestujesz przeciw czemuś, co ci nie odpowiada. W każdej z tych sytuacji musisz odnaleźć własny głos. Proszenie o rzeczy, na których nam zależy, to niezwykle cenna umiejętność. Tak, dosłownie cenna – bo często za jej opanowanie czeka nas nagroda pieniężna!

Raport Biznes w erze COVID-19. Masz szansę, działaj! [WYWIAD]

Raport Biznes w erze COVID-19. Masz szansę, działaj! [WYWIAD]

Mimo że wolumen eksportu w Polsce spadł przez pandemię, to coraz więcej firm myśli o wejściu na zagraniczne rynki. To dobra wiadomość, bo szans na odniesienie sukcesu jest coraz więcej – mówi Adam Małecki, dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorstw Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.