Zostań bohaterem My Company Polska! Specjalny konkurs na 5-lecie miesięcznika

Zostań bohaterem My Company Polska! Specjalny konkurs na 5-lecie miesięcznika
Chcesz, by opowieść o Twojej firmie znalazła się na łamach "My Company Polska"? Teraz masz na to szansę! W 5-tą rocznicę naszego istnienia ogłaszamy specjalny konkurs dla ludzi przedsiębiorczych. Podziel się z nami swoją historią!

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

W ciągu ostatnich pięciu lat ukazało się 61 wydań My Company Polska. W każdym z nich opisywaliśmy historie dziesiątek polskich firm - małych i średnich, innowacyjnych i operujących w "tradycyjnych" branżach. Właściciele każdej z nich mieli swoje marzenia i plany, jak je spełnić. Nasze publikacje mogły im w tym pomóc. Mogły także zainspirować ambitne osoby do założenia własnego biznesu. Jeśli chcesz stać się częścią naszej historii i pokazać swoją firmę - możesz to zrobić już teraz!

Opisz swoją historię! Najlepsze teksty opublikujemy w My Company Polska! Nic prostszego, przygotuj tekst (do 15 tys. znaków ze spacjami) i prześlij go na adres mailowy: [email protected] w tytule maila wpisując "KONKURS". Możesz dołączyć zdjęcia, grafiki i wszystko to, co najlepiej obrazuje Twoją historię. Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada br.

Co możesz napisać? Jakie były początki Twojego biznesu. Pierwsze wyzwania, sukcesy i porażki. Opisz swoje motywacje oraz jak udało Ci się zrealizować plany. Z jakimi największymi wyzwaniami trzeba było się zmierzyć. Co Ci najbardziej przeszkadzało i co pomogło. Podziel się swoimi planami na przyszłość. Może to właśnie dzięki naszej publikacji uda Ci się je zrealizować! Masz pytania? Pisz do nas! 

ZAINSPIRUJ INNYCH!

ZOBACZ RÓWNIEŻ