Zielone Strony Biznesu. Nowy dział w My Company Polska

Farma wiatrowa
Farma wiatrowa, fot. Adobe Stock
Zmiany klimatu są dziś globalną sytuacją nadzwyczajną. Dzisiaj wiemy, że emisje gazów cieplarnianych można ograniczyć i rozumiemy, że wszyscy odpowiadamy za planetę, która jest naszym domem. Pandemia, która w tragicznych okolicznościach zmusiła nas do zmiany dotychczasowych nawyków, tylko wzmocniła to przekonanie.
ARTYKUŁ BEZPŁATNY

z miesięcznika „My Company Polska”, wydanie 8/2021 (71)

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Partner cyklu:

Rozumie to też biznes, zarówno ten duży, systemowy jak i mały, dla którego myślenie o zeroemisyjności, tworzeniu gospodarki obiegu zamkniętego, zmniejszaniu śladu węglowego oraz dbania o planetę odgrywa coraz większą rolę. Technologie zmniejszające emisje pojawiają się dziś nie tylko w motoryzacji czy energetyce, ale wszędzie: od przemysłu odzieżowego po producentów mebli.

I „My Company Polska” chce tej biznesowej zielonej rewolucji towarzyszyć. Chcemy pokazywać firmy, które mogą pochwalić się konkretnymi, przyjaznymi dla klimatu działaniami – od dużych koncernów energetycznych, które rezygnują z węgla, przestawiając się na technologie zeroemisyjne, poprzez zaoferowanie finansowania działań dotyczących gospodarowania zasobami wodnymi aż po zwiększanie udziału materiału z recyklingu w opakowaniach oferowanych produktów.

Kliknij i dowiedz się więcej: 

Zielone strony biznesu

My Company Polska wydanie 8/2021 (71)

Więcej możesz przeczytać w 8/2021 (71) wydaniu miesięcznika „My Company Polska”.


Zamów w prenumeracie

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY