Zetly z nowym partnerstwem. "Chcemy być częścią cyfrowej rewolucji nie tylko w e-sporcie"

Zetly i Illuminar Gaming
Zetly i Illuminar Gaming, źródło: materiały prasowe
Illuminar Gaming, najstarsza i jedna z największych organizacji e-sportowych w Polsce dołącza do platformy Zetly. Na mocy podpisanego porozumienia o partnerstwie, Illuminar będzie mógł w przyszłości wyemitować własne tokeny użytkowe i stworzy wspólnie z Zetly cyfrowy ekosystem fanów e-sportu w naszym kraju.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

W ramach przyszłej współpracy Illuminar Gaming będzie miało również możliwość produkcji własnych kart kolekcjonerskich, w tym osobistych kart zawodników, edycji specjalnych, upamiętniających największe sukcesy drużyn IG czy animowanych NFT z najbardziej pamiętnymi akcjami z rozgrywek. Pozyskiwane w ten sposób środki mogą być wykorzystywane na zwiększenie skali działalności i transfery zawodników.

- Illuminar Gaming to jedna z najlepszych i najbardziej utytułowanych organizacji e-sportowych w Polsce. Cieszymy się, że udało nam się pozyskać tak uznaną markę do współpracy w popularyzowaniu technologii blockchain oraz tokenów NFT. Jesteśmy przekonani, że dzięki partnerstwu z Zetly Illuminar umocni swój wizerunek jako e-sportowego lidera, łatwo adaptującego nowe trendy i wyznaczającego nowe standardy w polskim e-sporcie - komentuje Michał Glijer, CEO Zetly.

Inspiracje: KTS Weszło

- Chcemy być częścią cyfrowej rewolucji nie tylko w e-sporcie, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z Zetly. Już dziś technologia NFT odgrywa wielką rolę w sztuce czy szeroko pojętej kulturze. Jest pewne, że niebawem zacznie ona przenikać do pozostałych dziedzin naszego życia, w tym sportu i e-sportu. Dzięki emisji własnych tokenów będziemy mogli jeszcze bardziej zwiększać nasze zasięgi i nagradzać naszych fanów za ich zaangażowanie. Wierzymy, że platforma Zetly może też być ważnym miejscem, łączącym światy gier wideo i sportów tradycyjnych - dodaje Wojciech Krzemień, Członek Zarządu Illuminar Sp. z o.o.

Illuminar Gaming to założona w 2015 r. polska formacja e-sportowa. Zrzeszeni w niej gracze rywalizują w grach Counter-Strike, League of Legends, FIFA, World Of Warcraft oraz TFT. Organizacja skupia wokół siebie także pokaźną grupę streamerów, którzy transmitują popularne gry w serwisie Twitch.

ZOBACZ RÓWNIEŻ