Xiaomi świętuje 10-lecie. Spore obniżki cen

Fot. Pixabay.com
Fot. Pixabay.com
Do 30 sierpnia trwa promocja, dzięki której kupicie smartfony i gadżety Xiaomi w niższych cenach. Jest też dostępny specjalny urodzinowy zestaw - przy zakupie smartfona Xiaomi Mi 10, gratis otrzymasz model Redmi 9A.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Xiaomi założył w kwietniu 2010 roku Lei Jun, który zresztą szefuje firmą do dziś. Początkowo, wzorując się na Apple, firma proponowała klientom niewiele modeli. Z czasem się to zmieniło, a branżowi dziennikarze lubią żartować, że liczbę premier Xiaomi trudno zliczyć.

Już w 2013 roku sprzedaż smartfonów przekroczyła pułap 18 mln urządzeń i Xiaomi stało się jedną z najchętniej wybieranych marek w Chinach. Ekspansja zagraniczna była więc naturalnym krokiem - najpierw chińskie urządzenia trafiły do Singapuru, a później do innych krajów m.in. do Meksyku. Rozrosło się również samo portfolio, bo Xiaomi - oprócz smartfonów i smartwatchy - oferuje np. hulajnogi. A przedstawiciele firmy zapowiadają, że to dopiero początek.

Wiele sukcesów sprawiło, że firma nie jest kojarzona z chińską produkcją po kosztach, a niektóre modele rywalizują wręcz z innymi smartfonami klasy premium. Dlatego Xiaomi postanowiło hucznie świętować swoje 10. urodziny i przygotowało promocję, dzięki której można kupić ich urządzenia w dużo niższych cenach. Oferta jest dostępna nie tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży Mi Store, ale także w oficjalnym sklepie internetowym. Ponadto jest dostępna wirtualna gra planszowa, w której możemy zdobyć kolejne rabaty.

Urodzinowa promocja trwa do 30 sierpnia.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ