Wynalazcy, którzy zmieniają Polskę (i świat). Nowy numer My Company Polska

Wynalazcy, którzy zmieniają Polskę (i świat). Nowy numer My Company Polska
W poniedziałek, 1 sierpnia, ruszamy z nowym numerem My Company Polska. Znajdziecie w nim wielką dawkę wiedzy o polskich naukowcach, którzy nie tylko zajmują się pracą na uczelniach, ale i aktywnie zmieniają nasz świat.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Bartosz Kruszka to twórca firmy Nanoseen. Stworzył niezwykłą technologię, która pozwala na zamianę słonej wody w wodę zdatną do picia. Jeśli jego projekt zostanie wdrożony na masową skalę, problem niedoborów wody na świecie zostanie w praktyce rozwiązany. - A to dopiero początek - zapowiada w rozmowie z naszą redakcją. Kruszka to bohater okładkowy nowego, sierpniowego wydania. Zawarliśmy w nim sylwetki 10 najważniejszych polskich naukowców, których odkrycia mają szansę na prawdziwą rewolucję w skali światowej.

Obok zestawienia prezentujemy także szczegółowy raport na temat znaczenia kobiet w innowacyjności. Przedstawiamy sylwetki kobiet, które mogą stać się wzorem do naśladowania dla każdego. Zastanawiamy się także, co można zrobić, by zachęcić młode, ambitne i innowacyjne dziewczyny, do postawienia na naukę i budowę unikalnych pomysłów biznesowych.

W numerze przedstawiamy także wywiady: m.in. z ministrem rozwoju, Waldemarem Budą czy Szymonem Janiakiem, szefem funduszu Czysta3.VC. Piszemy także szczegółowo o takich trendach, jak coraz większa aktywność startupów na rynku... przejęć startupów, ale także o potencjale do rozwoju sektora edtech.

Wśród innych tematów przedstawiamy sylwetkę jednego z najbardziej znanych polskich przedsiębiorców: Tadeusza Gołębiewskiego. Ponadto piszemy szczegółowo o tym, jak oszczędzają Polacy i co w praktyce zmieni likwidacja WIBOR-u.

Chcesz wiedzieć więcej? Nowy numer do nabycia w punktach sprzedaży (m.in. na stacjach benzynowych, kioskach i księgarniach) oraz na naszej stronie internetowej mycompanypolska.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ