Uber Comfort już w Polsce. Jakie udogodnienia czekają na pasażerów?

Fot. Pixabay.com
Fot. Pixabay.com
Uber Comfort to kolejna usługa, z której od 21 lipca mogą skorzystać klienci przewoźnika. Dzięki niej w aplikacji ustalimy m.in. temperaturę panującą w samochodzie oraz to określimy czy oczekujemy rozmowy z kierowcą.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Uber Comfort już wcześniej był testowany wśród niektórych użytkowników aplikacji, ale dopiero od 21 lipca mogą korzystać z niego wszyscy pasażerowie z pięciu polskich miast: Krakowa, Poznania, Warszawy, Wrocławia i Trójmiasta.

Firma pozycjonuje nową usługę między standardową opcją przejazdu UberX, a najdroższą - Select. Dzięki Uber Comfort wybierzemy preferowaną temperaturę w samochodzie (z trzech dostępnych ustawień) oraz określimy swoją otwartość na rozmowę. Dodatkowo kierowca, za opłatą, poczeka na nas dłużej - nawet do 10 minut.

Uber Comfort to podróżowanie z najlepiej ocenionymi kierowcami (powyżej 4,85) oraz nowszymi samochodami. Za usługę trzeba jednak oczywiście zapłacić więcej niż za standardowy przejazd i to ok. 30 proc.

O przyszłość przewoźnika chyba na razie nie ma się co martwić. Jak powiedział w rozmowie z "My Company Polska" Michał Konowrocki, dyrektor zarządzający Uber Polska, "Polska jest jednym z priorytetowych rynków w Europie, więc nie ma planów na jakiekolwiek ograniczanie biznesu, wręcz przeciwnie - rozwijamy kolejne usługi oraz rozważamy dalszą ekspansję". Cały wywiad możecie przeczytać TUTAJ.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ