Wyjazd z coworkingiem

fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe 99
Dobrze wyposażone miejsce do pracy, dzbanek z kawą i inspirujące towarzystwo to minimum, jakiego może się spodziewać przedsiębiorca w podróży, gdy korzysta z lokalnych biur coworkingowych. Ile za to zapłaci i na co jeszcze może liczyć?

Dobrze wyposażone miejsce do pracy,  dzbanek z kawą i inspirujące towarzystwo  to minimum, jakiego może się spodziewać przedsiębiorca w podróży, gdy korzysta  z lokalnych biur coworkingowych. Ile za  to zapłaci i na co jeszcze może liczyć?

Wepoce powszechnej mobilności pracować da się wszędzie: w hotelowym lobby, w kawiarni, na lotnisku, w hali targowej czy w setkach innych miejsc. Każdy podróżujący służbowo zabiera ze sobą komputer lub tablet, zaś dostęp do internetu jest na wyciągnięcie ręki. Można się jedynie zastanawiać, czy takie przypadkowe miejsca zapewniają komfort dla wydajnej pracy. Ale wygodny fotel i słuchawki na uszach w większości przypadków powinny rozwiązać problem.

Sprawy nieco się komplikują, jeśli podczas służbowego wyjazdu potrzebna będzie przestrzeń na wyłączność, by spokojnie naradzić się ze współpracownikami czy też spotkać z potencjalnym partnerem biznesowym. Albo gdy przydałby się wygodny, „na podorędziu” dostęp do skanera lub drukarki. W obcym mieście najłatwiej będzie o to właśnie w „coworkach”. Zazwyczaj za niewielką opłatą można tam skorzystać z biurka w open space, wynajętego na wyłączność mikrobiura dla dwóch, trzech osób czy też z sali konferencyjnej. Czasem można tam także osiąść na chwilę z większym zespołem.

Od kilku lat rozwija się przy tym bardziej zaawansowany koncept: przestrzenie do wspólnej pracy, które obejmują...

Artykuł dostępny tylko dla prenumeratorów

Masz już prenumeratę? Zaloguj się

Kup prenumeratę cyfrową, aby mieć dostęp
do wszystkich tekstów MyCompanyPolska.pl

Wykup dostęp

Co otrzymasz w ramach prenumeraty cyfrowej?

  • Nielimitowany dostęp do wszystkich treści serwisu MyCompanyPolska.pl
  •   Dostęp do treści miesięcznika My Company Polska
  •   Dostęp do cyfrowych wydań miesięcznika w aplikacji mobilnej (iOs, Android)
  •   Dostęp do archiwalnych treści My Company Polska

Dowiedz się więcej o subskrybcji

ZOBACZ RÓWNIEŻ