Targi Franczyza już od jutra

Targi Franczyza już od jutra
Biznes w czasach pandemii nadal się rozwija. Nie ma więc racjonalnego powodu, żeby nie otwierać biznesu, warto po prostu tworzyć pomysły na biznes dopasowane do nowych czasów i potrzeb klientów. Raz zmienia się rynek, raz klient, teraz akurat zmiana nastąpiła niezależnie od koniunktury. Konieczność dostosowania się jest istotnym elementem biznesu, a nowe okoliczności tworzą też nowe szanse. Ci, którzy odważą się je wykorzystać, mogą wiele osiągnąć.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

W dniach 15-17 października 2020 roku odbędą się najważniejsze targi franczyzy w Polsce. W Targach Franczyza w Warszawie wezmą udział najmocniejsze firmy franczyzowe. Swoją obecność potwierdziły m.in. McDonald’s, Żabka, Carrefour, Auchan, Bricomarche, Intermarche, Metrohouse, 5-10-15, GPoland (marki Emporio Armani, Calvin Klein, Ralph Lauren itd.) Lodolandia, Makarun i wiele innych. 

Na Targach Franczyza nie wystawiają się start-upy, które jeszcze nie zarobiły i być może nie zarobią nigdy, nikt nie poleca biznesów jednokrotnych, nie do powtórzenia. Targi Franczyza prezentują klasyczne pomysły na biznes, powtarzalne, nowoczesne, a każdy z nich można uczciwie skopiować. Franczyzodawca sprzedaje pomysł na biznes, a targi pozwalają poznać szczegóły tej instrukcji na biznes. Targi Franczyza odbywają się pod ścisłym rygorem sanitarnym, a więc są bezpieczne dla uczestników i wystawców. Zapraszamy do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie!

 

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY