Spoko.app nawiązuje współpracę z globalną platformą płatniczą. "To nowa jakość na rynku rozliczeń"

spoko.app
Fot. materiały prasowe
Fintech Spoko.app łączy siły z globalną platformą płatniczą Checkout.com. Dzięki partnerstwu klienci Spoko.app otrzymają nowe rozwiązania w zakresie przekazywania pieniędzy przez aplikację. Technologia stworzona przez Checkout.com daje możliwość integrowania wielu metod płatności poprzez API, oferuje zaawansowane narzędzia analityczne oraz budowanie nowych rozwiązań dla użytkowników.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Checkout.com od 2012 roku oferuje narzędzia i rozwiązania do rozliczania płatności w oparciu o zaawansowaną technologię. Działając globalnie wspiera swoich partnerów w integrowaniu rozwiązań płatniczych. Firma zatrudnia ponad 1100 specjalistów w 18 krajach na pięciu kontynentach.

- Podobnie jak Spoko.app - Checkout.com tworzy zupełnie nową jakość na rynku rozliczeń. Zmieniamy rynek ten oraz przekazów pieniężnych dzięki technologii, analizie danych oraz elastycznym podejściu do budowy modeli rozliczeń. Partnerstwo z Checkout.com jest dla nas nie tylko naturalnym kierunkiem rozwoju, ale daje także wielki potencjał do udoskonalania naszej propozycji dla klientów. Wierzymy, że dzięki współpracy będziemy rozwijać się jeszcze szybciej i zaproponujemy użytkownikom Spoko.app najlepsze możliwe rozwiązania. Będziemy też szybciej oferować usługi w kolejnych krajach - mówi Evgeny Chamtonau, CEO Spoko.app.

Współpraca Spoko.app z Checkout.com w pierwszym etapie skupia się na integracji metod płatności dostępnych na rynkach, na których dziś operuje wywodzący się z Polski fintech, a są to obecnie 32 kraje. Partnerstwo będzie również dużym wsparciem przy wchodzeniu z usługą do nowych krajów - co jest obecnie jednym ze strategicznych celów rozwoju Spoko.app. Równolegle trwają prace nad rozpoczęciem współpracy w krajach, do których klienci przesyłają pieniądze - dzięki temu, osoby, do których użytkownicy Spoko.app wysyłają środki, otrzymają wiele nowych sposobów ich odbierania.

- Cieszymy się, że Spoko.app wybrało nas jako partnera, aby otworzyć nowe możliwości rozwoju dla swojego biznesu. Checkout.com jest wiodącym dostawcą rozwiązań płatniczych dla szybko rozwijających się fintechów na całym świecie, które wykorzystują naszą technologię, aby zwiększyć wartość swoich transakcji - dodaje Gregory Husadzic, wiceprezes Checkout.com.

Rynek natychmiastowych przekazów pieniężnych online rozwija się w błyskawicznym tempie. Coraz więcej ludzi na świecie podróżuje, podejmuje pracę w innym kraju i dlatego potrzebuje wygodnych oraz sprawdzonych narzędzi do natychmiastowego przesyłania pieniędzy do swojej ojczyzny.

Obecnie za pośrednictwem Spoko.app można przesyłać pieniądze z 32 do 45 krajów.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ