SkyShowtime - znamy polską datę premiery nowego serwisu streamingowego

Gwiazdy na europejskiej premierze SkyShowtime
Gwiazdy na europejskiej premierze SkyShowtime, fot. materiały prasowe
SkyShowtime - nowy serwis streamingowy na terenie Europy - zadebiutuje w Polsce w lutym 2023 roku. Co znajdziemy w ofercie platformy?

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Monty Sarhan, dyrektor generalny SkyShowtime, podczas europejskiej premiery platformy w Amsterdamie ujawnił, że w grudniu tego roku planowane jest rozszerzenie usługi na wybranych terenach Europy Środkowo-Wschodniej - serwis zostanie włączony w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Kosowie, Czarnogórze, Serbii i Słowenii 14 grudnia. Następnie - w lutym 2023 roku - rozszerzy się na Polskę, Albanię, Czechy, Węgry, Macedonię Północną, Polskę, Rumunię i Słowację.

W serwisie znajdzie się szeroki wybór najpopularniejszych na całym świecie seriali i filmów. - SkyShowtime został stworzony dla Europy i cieszymy się, mogąc powiedzieć klientom w całej Europie Środkowo-Wschodniej, że już wkrótce będą mogli korzystać z usług naszego serwisu. Jesteśmy podekscytowani możliwością zapewnienia im dostępu do najnowszych seriali i filmów z naszych kultowych, światowej sławy wytwórni, jak również do wysokiej jakości lokalnej rozrywki. Po udanym starcie w Europie Północnej i Portugalii, rozszerzenie działalności na te ważne rynki i udostępnienie SkyShowtime jeszcze większej liczbie osób w całej Europie jest dla nas ważnym kamieniem milowym - zapowiada Sarhan.

SkyShowtime zapewni dostęp do wielu premier filmowych, nowych seriali, produkcji dla dzieci i rodziny, a także szeroki wybór tytułów z biblioteki tytułów Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME, Sky Studios i Peacock - wszystko to w jednym miejscu. SkyShowtime będzie również oferować lokalne programy oryginalne, filmy dokumentalne i produkcje specjalne.

Dalsze szczegóły dotyczące oferty programowej i cenowej dla Europy Środkowo-Wschodniej zostaną ogłoszone przed uruchomieniem SkyShowtime zaplanowanym na 14 grudnia.

Serwisy streamingowe w Polce

W październikowym wydaniu "My Company Polska" pisaliśmy o strategiach, jakie globalne platformy streamingowe prowadzą na polskim rynku. Tekst jest dostępny TUTAJ.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY