Flixmojo to nowa platforma streamingowa na polskim rynku. Co w ofercie?

Zrzut ekranu z serwisu Flixmojo Zrzut ekranu z serwisu Flixmojo
Flixmojo ma wyróżniać się na tle konkurencji ofertą zawierającą filmowe klasyki oraz seriale z dawnych lat. Miesięczny koszt subskrypcji to 9,99 zł.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Wszystkie filmy w Flixmojo są dostępne w języku polskim, platforma zapowiada regularne premiery kolejnych produkcji. Na ten moment w serwisie znajdziemy takie filmy jak "Tess", "Legionista" czy "Pancernik Potiomkin". Na fanów kina czekają produkcje z lat 30. i 20., a wielbicieli seriali może zainteresować "Szpital na peryferiach". Flixmojo przygotowało również ofertę dla najmłodszego widza - w abonamencie są dostępne m.in. odcinki o przygodach Rumcajsa.

Nie jesteśmy konkurencją dla wielkich platform streamingowych. Jesteśmy raczej szafą pełną ciekawostek z przeszłości - deklaruje w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Edyta Bach odpowiedzialna za PR Flixmojo z ramienia Ipublicity.

Miesięczny abonament kosztuje 9,99 zł. Nowym użytkownikom przysługuje tygodniowy darmowy okres próbny, a w przypadku wykupienia subskrypcji na cały rok zapłacimy 99 zł. Bach deklaruje, że platforma - której właścicielem jest Digital Video Management Ltd. - szykuje się do ekspansji również na inne rynki, m.in. azjatycki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY