REDD wzmacnia zespół. Do startupu dołącza Dorota Grzywacz

Dorota Grzywacz
Dorota Grzywacz, fot. materiały prasowe
Nowym CFOO Grupy REDD została Dorota Grzywacz. Rolę dyrektor finansowej i operacyjnej przejęła z początkiem lipca. Grzywacz odpowiada za szczegółowe procedury finansowe oraz organizacyjne w REDD Group. Ma przygotować firmę do szybkiego skalowania biznesu oraz do wejścia na nowe rynki.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

- Przed nami niezwykle intensywny czas i kilkukrotne wzrosty, dlatego dużym wyzwaniem dla Doroty będzie spełnianie coraz bardziej rygorystycznych standardów operacyjnych i finansowych. Cieszymy się, że pozyskaliśmy nowy talent do naszego zespołu i to właśnie nowa CFOO ma nas przygotować do szybkiego skalowania biznesu oraz gotowości do wejścia na nowe rynki – komentuje Tomasz Ogrodzki, CEO REDD Group.

- W każdej firmie bardzo ważne jest to, jak radzi sobie ona w ciągle zmieniającym się środowisku. Szczególnie w ostatnich latach firma musi szybko zareagować, dostosowując modele biznesowe i wprowadzając konieczne transformacje. Praca w firmie z takim potencjałem jak REDD Group, może być ekscytująca – dodaje Dorota Grzywacz, CFOO REDD Group.

Przez ostatnie lata Dorota Grzywacz pracowała jako Dyrektor Finansowy i Operacyjny w iProspect Polska Sp. z o.o.

REDD - czym zajmuje się startup?

REDD to zaawansowana platforma z danymi dotyczącymi nieruchomości. Obecnie REDD monitoruje ponad 2 100 nieruchomości w całej Polsce, co przekłada się na 16 mld danych, a z bazy REDD korzystają najwięksi na rynku: Avison Young, CBRE, Deka Immobilien, Globalworth, GTC, EY, Hines, Savills.

ZOBACZ RÓWNIEŻ