Przesyłka z Aliexpress w 15 dni? Portal uruchamia gwarantowane terminy dostaw

AliExpress / Fot. CardMapr.nl, Unsplash.com
AliExpress / Fot. CardMapr.nl, Unsplash.com
Aliexpress uruchomiło specjalną usługę dla polskich klientów. To gwarantowana, 15-dniowa dostawa produktów. Oferta dotyczy produktów oznaczonych etykietą "15-dniowa dostawa".

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

AliExpress ma ambitne plany rozwoju na europejskim rynku, w tym w Polsce. Celem firmy jest ułatwienie klientom odbioru przesyłek i skrócenie czasu dostaw.

Aliexpress. Gwarantowana dostawa

Oferta gwarantowanej 15-dniowej dostawy produktów wysyłanych z Chin, jest częścią planu realizowanego przez AliExpress, wspólnie z dostawcą usług logistycznych firmą Cainiao. W ubiegłym roku firma zapewniła 3-dniową dostawę do Polski, a wielkość sprzedaży produktów objętych akcją wzrosła o ponad 200 proc. rok do roku.

Najważniejsze kategorie produktów, których dotyczy promocyjna 15-dniowa dostawa obejmuje sprzęt AGD, elektronikę użytkową oraz produkty do pielęgnacji urody, sportu i zdrowia.

Przypomnijmy, firma zapowiedziała także uruchomienie dużej sieci automatów do odbioru paczek w Polsce

Aliexpress. Wyprzedaż wiosenna

Akcja 15-dniowych dostaw do Polski zbiega się z coroczną wiosenną wyprzedażą na platformie AliExpress. W tym roku dodatkową okazją jest jubileusz 11 urodzin istnienia AliExpress, który przypada na 29 marca. Z tej okazji na kupujących będą czekały rabaty sięgające nawet 70 proc.

- Polski rynek e-commerce jest nadal jednym z najszybciej rozwijających się w Europie, a AliExpress ma na nim mocną pozycję i wykorzystuje ten wzrost – mówi Gary Topp, prezes AliExpress na Europę Środkowo-Wschodnią. Łączona dostawa przesyłek z Chin, z korzystną ceną i szerokim asortymentem, z którego słynie AliExpress, polepszy i znacznie przyspieszy logistykę zamówień dla polskich konsumentów - dodaje.

W przyszłości AliExpress planuje kolejne inwestycje w udoskonalenie logistyki i dalsze skracanie czasu dostaw.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty z 15-dniową dostawą znajdują się na stronie internetowej AliExpress oraz w aplikacji firmy. Jubileuszowa wyprzedaż rozpocznie się 29 marca i potrwa do 2 kwietnia 2021 r.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ