Polskie startupy, które szukają specjalistów. Zobacz, kto teraz zatrudnia

fot. Freepik
fot. Freepik
Jeśli nie boisz się wzywań, praca w startupie może być ciekawym doświadczeniem i dobrym pomysłem na kolejny krok w karierze zawodowej. Sprawdź, w której spółce technologicznej znajdziesz obecnie zatrudnienie.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Wprawdzie na rynku pracy mamy umiarkowanie pozytywne nastroje, to sytuacja programistów jest nadal daleka od tego, do czego byliśmy przyzwyczajeni przez ostatnie lata. Boom na specjalistów od IT wyraźnie zmalał (-29% r/r), ale to nie oznacza, że startupy nie poszukują fachowców w tej dziedzinie. Wręcz przeciwnie – ofert jest sporo, nie tylko dla programistów, ale także na inne stanowiska. Poniżej lista ostatnich najciekawszych rekrutacji do polskich (i nie tylko) startupów: 

SP Tech Solutions

SP Tech Solutions tworzy, rozwija i wdraża innowacje w sektorze kolejowym. Firma opracowała zestaw systemów Raily - Raily Taxi, Raily Cargo i Raily Marketplace, które wykorzystują dane i algorytmy, aby modernizować i podnosić efektywność zarządzania biznesem kolejowym, poprzez usprawnianie planowania i kontroli. SP Tech Solutions współpracuje z ponad 20 przewoźnikami cargo, na rynku polskim i niemieckim, w tym z takimi firmami jak Lotos Kolej czy PKP Cargo. W ostatnim czasie pozyskali rundę finansowania w wysokości 12 milionów złotych, która zostanie przeznaczona na ugruntowanie pozycji firmy w Polsce oraz ekspansję na rynek niemiecki.

Otwarte rekrutacje: 

 • Grafik Komputerowy, 
 • Senior Python Developer, 
 • React Senior Developer, 
 • Product owner
--> Sprawdź oferty: link

Jutro Medical 

Młodszy/a Specjalista/ka ds. kadr i płac / Specjalista/ka ds. rekrutacji medycznych

Jutro Medical to warszawski startup z branży medyczno–technologicznej. Spółka jest autorem autorskiego systemu do obsługi pacjentów opracowanego wspólnie z lekarzami. Jest również nowoczesną Przychodnią Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ), w której pacjenci, w ramach świadczeń Narodowego Funduszu Zdrowia, mogą odbyć wizytę lekarską oraz wykonać konieczne badania. Przychodnia jest dostępna dla wszystkich pacjentów objętych państwowym ubezpieczeniem zdrowotnym, bez konieczności opłacania dodatkowych abonamentów.

Poza tym na stronie Jutro Medical znajdziemy oferty dla:

 • Clinic Manager
 • E-commerce Product Manager
 • Senior Backend Developer
 • Senior Mobile Developer
 https://jutromedical.com/karie...


Zowie 

Founders Associate / Customer Success Manager i inne

Zowie to polski startup, który rozwija narzędzia do automatyzacji komunikacji. Wykorzystując sztuczną inteligencję, pomaga firmom w odciążeniu zespołów obsługi klienta w wielu kanałach i wielu językach. Zowie uczy się na historycznych konwersacjach i analizuje rozmowy w czasie rzeczywistym.

--> Sprawdź wszystkie oferty od Zowie: https://getzowie.com/careers


Telemedi

Talent Acquisition Senior Specialist / DevOps Engineer i inne

Telemedi oferuje intuicyjną technologię platformy telemedycznej oraz zdalne konsultacje z lekarzami różnych specjalności przez Internet lub telefon 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Obecnie poszukuje specjalistów z różnych dziedzin, także lekarzy.

--> Sprawdź wszystkie oferty Telemedi: https://apply.workable.com/telemedi/#jobs


Netguru 

Webflow Developer / Senior Android Developer

Netguru specjalizuje się w wytwarzaniu aplikacji webowych i mobilnych oraz serwisów internetowych. Od początku istnienia firmy jej głównym celem jest pomoc przedsiębiorcom poprzez budowanie nowego oprogramowania dopasowanego do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw. 

Poza powyższymi Netguru obecnie poszukuje:

 • Client Partner

 • Product Analyst

 • No-Code Consultant (Bubble.io Expert)

 • (Senior) Mendix Developer

 • Senior Mendix Low-code Developer


--> Sprawdź wszystkie oferty na stronie: https://www.netguru.com/career


Displate

Senior SEM Specialist

Displate to globalny marketplace dostarczający unikatowe metalowe plakaty do 64 krajów. Łączymy ponad 40 tys. artystów i ponad 170 marek z pełnymi pasji geekami na całym świecie.

--> Sprawdź tę ofertę pracy: https://rocketjobs.pl/oferta/displate-sem-team-leader


Booksy

Office Manager

Booksy to polski startup założony w 2015 roku, oferujący platformę internetową do rezerwacji wizyt oraz system zarządzania biznesem dla branży hair&beauty.

--> Sprawdź wszystkie oferty od Booksy: https://tiny.pl/dfggt


Szkoła w Chmurze

Asystent Biura

Szkoła w Chmurze to największa i jedna z najbardziej nowoczesnych szkół w Polsce. Działa na podstawie modelu edukacji domowej.

--> Sprawdź tę i inne oferty pracy od Szkoły w Chmurze: https://szkolawchmurze.org/kariera


Kontakt.io

Senior Fullstack Engineer (Backend Focus) 

Kontakt.io działa w branży IoT i zajmuje się upraszczaniem dostarczania informacji o lokalizacji i danych z czujników. Tworzym podstawę danych, która poprawia i automatyzuje podejmowanie decyzji w zakresie planowania zasobów, operacji i przepływów pracy związanych z obsługą klienta.

Poza Senior Full Stack Engineer, startup obecnie poszukuje:

 • Database Administrator

 • Senior DevOps Engineer

 • Big Data Engineer


--> Sprawdź wszystkie oferty Kontakt.io: https://kontakt.io/why-kontakt-io/careers/


AI CLEARING 

Administration Assistant / Receptionist

AI CLEARING jest młodą firmą technologiczną z siedzibą w Austin w Teksasie w USA i Warszawie w Polsce, posiadającą platformę Enterprise-Ready AI, z której korzystają już największe firmy budowlane i infrastrukturalne na świecie.

--> Sprawdź ofertę: https://tiny.pl/dfg7z


CTHINGS.CO

Financial Controller

CTHINGS.CO specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań z obszaru 5G, przemysłowego Internetu rzeczy i aplikacji chmurowych. W spółkę zainwestował między innymi Orlen VC i PKO VC. CTHINGS.CO pozyskał do tej pory od inwestorów łącznie 20 mln zł.

--> Sprawdź ofertę pracy: https://tiny.pl/dfg96


CodiLime

IT Recruiter / Social Media Manager

CodiLime specjalizuje się w rozwiązaniach sieciowych, analityce danych, designie i tworzeniu oprogramowania na różnych poziomach.

Obecnie poza powyższymi firma poszukuje także:

 • Mid/Senior Linux Software Engineer with Networks

 • Mid/Senior DevOps Engineer

 • Mid Frontend Engineer

 • Mid Software/Cloud Engineer with Golang

 • Mid Devops Engineer with Terraform

 • Mid/Senior Network QA Automation Engineer

 • B2B marketing coordinator (webinars & videos)


--> Te i więcej ofert od CodiLime znajdziesz tu: https://codilime.com/careers/


MX Labs 

Content Specialist

MX Labs to polski startup, który rozwija technologię Shen.AI opartą na sztucznej inteligencji. To rozwiązanie pozwala na rozpoznawanie chorób we wczesnych etapach jej rozwoju. Aplikacja umożliwia również sprawdzenie ciśnienia krwi czy mierzenie tętna, a w przyszłości ma także oceniać stan skóry i oczu.

--> Sprawdź ofertę: https://tiny.pl/dfg51

Airnauts

Project Manager

Airnauts projektują i budują rozwiązania technologiczne. Zespół ma na pokładzie ponad 80 ekspertów. Współpracuje przede wszystkim ze startupami serii A+ z Doliny Krzemowej oraz znanymi na całym świecie markami takimi jak: LVMH, Estee Lauder, Carvana, DSV, Atari, Oculus/Meta, Equinox, Santander, Coach, Ford i wiele innych. Około 85% klientów Airnauts ma siedzibę w USA.

--> Sprawdź ofertę: https://tiny.pl/dfg15


Red Sky

wiele ofert

Red Sky to polski Venture Builder. Od 2006 roku przekształca przełomowe pomysły w odnoszące sukcesy firmy. Obecnie wspiera ponad dziesięć startupów i nadal tworzymy innowacyjne projekty cyfrowe. Do kolejnych proponuje:

 • Be the CMO

 • Strategic Partnerships Manager

 • Founder - new startup (healthcare/medtech)

 • Founder - new startup (climate tech)

 • Be the CEO - new startup (AI infrastructure)

 • Be a founder


--> Sprawdź oferty od Red Sky: https://red-sky.com/careers/


Lingaro

Associate Creative Director

Lingaro to polska firma specjalizująca się w analityce, sztucznej inteligencji i handlu elektronicznym. Wprowadza cyfrowe innowacje i cyfrowe operacje dla przedsiębiorstw z listy Fortune Global 500.

--> Sprawdź: https://tiny.pl/dfmlm


Sunscrapers

Fullstack Engineer

Sunscrapers dostarcza światowej klasy oprogramowania.Obecnie ma ponad 40 wykwalifikowanych członków zespołu i klientów na całym świecie, od Wielkiej Brytanii, przez USA i Australię. Pracuje między innymi dla startupów i branży Venture Capital.

--> Sprawdź: https://apply.workable.com/sun...


ZAGRANICZNE STARTUPY Z BIURAMI W POLSCE:


Lime – Staff Electronics Engineer

Lime to firma zajmująca się współdzieleniem pojazdów elektrycznych. Jego elektryczne rowery i hulajnogi umożliwiły ponad 400 milionów przejazdów w ponad 250 miastach na 5 kontynentach.

--> Sprawdź ofertę: https://tiny.pl/dfg9r


Revolut – Rekruter

Revolut to fintech i bank zarejestrowany w Wielkiej Brytanii oraz na Litwie. Revolut działa w 35 krajach.

--> Sprawdź ofertę: https://tiny.pl/dfgcr


EcoVadis – Product Management Expert

EcoVadis jest francuskim dostawcą ratingów zrównoważonego rozwoju w biznesie. Rozwiązania firmy są wspierane przez międzynarodowy zespół ekspertów i zaawansowaną technologię. EcoVadis analizuje dane i tworzy karty wyników zrównoważonego rozwoju, które dają firmom praktyczny wgląd w ich ryzyko środowiskowe, społeczne i etyczne. Do swojego warszawskiego oddziału startup poszukuje Product Management Experta.

--> Sprawdź ofertę: https://tiny.pl/df78p


Billigence – Sr. Business Development Manager

Billigence jest australijską firmą świadczącą usługi w zakresie doradztwa BI i pracy tymczasowej. Klientami firmy są duże korporacje z różnych branż, a także młode i zwinne firmy internetowe. Oferta spółki obejmuje konsolidację i wzbogacanie danych, wizualizację i analizę danych oraz elementy zarządzania danymi. Do swojego warszawskiego biura Billigence szuka Senior Business Development Managera.

--> Sprawdź ofertę: https://tiny.pl/dfm2kZOBACZ RÓWNIEŻ