Polska firma z tytułem partnera roku od Amazon. Za "chmurową ewangelizację"

Fot. Pixabay.com
Fot. Pixabay.com
Hostersi otrzymali tytuł partnera roku AWS, APN Social Impact Partner, w uznaniu za "chmurową ewangelizację" i dostarczanie chmurowych rozwiązań dla swoich klientów. Po raz pierwszy wyróżnienie trafiło do polskiej firmy.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Każdego roku Amazon Web Services (AWS) honoruje członków AWS Partner Network (APN), którzy odgrywają kluczową rolę w pomaganiu klientom w rozwoju innowacji i budowaniu rozwiązań na bazie AWS. Tym razem nagroda trafiła do rodzimej firmy Hostersi.

Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy wyróżnieni przez AWS. Jest to wyraźny sygnał, że rynek CEE jest wschodzącym rynkiem chmury o dużym potencjale wzrostu – mówi Tomasz Dwornicki, Prezes Zarządu Hostersi.

Wyróżnienie to jest ukoronowaniem udanego roku dla przedsiębiorstwa, które posiada już status AWS Advanced Consulting Partner, a także kompetencję AWS Digital Customer Experience. Hostersi uczestniczą także w dedykowanych programach: AWS Solution Provider, AWS Well-Architected, AWS Public Sector Partner oraz APN Immersion Days.

– Bardzo się cieszę, że Hostersi zdobyli to wyróżnienie ze względu na wysoki poziom naszego zaangażowania w promowanie chmury obliczeniowej wśród klientów w Polsce i Europie Wschodniej. Nagroda ta jest odzwierciedleniem silnego know-how w zakresie wiodących projektów chmurowych, połączonego z zaangażowaniem zespołu. Myślę, że jest to kolejny krok do wzmocnienia relacji między naszymi organizacjami – komentuje Hubert Majchrzak, Head of Sales w Hostersi.

Firma specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych. Współpracuje z wieloma podmiotami z niemal wszystkich sektorów i gałęzi gospodarki. Hostersi są członkiem takich organizacji jak Stowarzyszenie do spraw Bezpieczeństwa Systemów Informacyjnych ISSA oraz Izba Gospodarki Elektronicznej e-Commerce Polska.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY