Polsat oferuje panele słoneczne. Obniżysz rachunki nawet o 95 proc.

Fot. Pixabay.com Fot. Pixabay.com
Fotowoltaika będzie dostępna w ponad 1000 punktach sprzedaży i obsługi klienta Plusa i Cyfrowego Polsatu. Panele słoneczne będą oferowane pod nową marką Esoleo, przez należącą do Grupy Polsat firmę Alledoz.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Alledo ma już wieloletnie doświadczenie w montażu tego typu oprzyrządowania - firma propuje fotowoltaikę nie tylko osobom prywatnym, ale również podmiotom biznesowym. Jak powiedział Maciej Stec, wiceprezes zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu, przedsiębiorstwo chce "usłonecznić Polskę".

Wyliczenia operatora są jednoznaczne. Przy założeniu, że klient płaci miesięcznie za prąd ok. 250 złotych, dzięki własnym panelom słonecznym użytkowanym przez kilkanaście lat, może zaoszczędzić nawet sto tysięcy złotych. Warto przy tym zaznaczyć, że środki na zainstalowanie takiego sprzętu można pozyskać z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - dzięki programowi "Mój prąd" chętni otrzymują 5 tys. złotych na zakup instalacji fotowoltaicznej o mocy od 2 do 10 kWp.

Elementy instalacji Esoleo dostarczają Huawei oraz Talesun. Firma oferuje również pomoc w uzyskaniu kredytu na swoją ofertę, a - jak czytamy na stronie internetowej - montaż instalacji odbywa się do trzech dni. Inwestycja realizowana jest "pod klucz" i to po stronie Esoleo jest przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów oraz zgłoszenie do sieci energetycznej.

Oferta jest dostępna na terenie całego kraju.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY