Patronaty. Wrzesień 2020

Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe
Nad jakimi wydarzeniami redakcja "My Company Polska" objęła patronat?
ARTYKUŁ BEZPŁATNY

z miesięcznika „My Company Polska”, wydanie 9/2020 (60)

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Europejski Kongres Finansowy. Czas na spotkanie offline

Po czerwcowym Europejskim Kongresie Finansowym online przyszedł czas na spotkanie w realu, w Sopocie, i rozmowy o „Odpowiedzialnych finansach w obliczu kryzysu”. Jubileuszowy, 10. Europejski Kongres Finansowy 12–14 października będzie wydarzeniem stacjonarnym uzupełnionym najlepszymi rozwiązaniami wypracowanymi w ramach EKF Online.

Tematem przewodnim wszystkich tegorocznych przedsięwzięć Europejskiego Kongresu Finansowego są „Odpowiedzialne finanse w obliczu kryzysu”. Październikowy Europejski Kongres Finansowy to m.in. ponad 3200 mkw. przestrzeni centrów konferencyjnych Hoteli Sheraton i Grand Sopot oddanych do dyspozycji gości EKF, aby mogli oni z zachowaniem wszystkich obostrzeń sanitarnych wziąć bezpiecznie udział w kongresie oraz ponad 35 debat tworzących program 10. edycji kongresu. W ramach sesji porozmawiamy o: odpowiedzialnych finansach, scenariuszach gospodarczych dla Europy, odbudowie wartości w gospodarce po kryzysie, roli instytucji finansowych, nowych technologii i innowacji w procesie wychodzenie z kryzysu, restrukturyzacji finansowej przedsiębiorstw i banków.

Odpowiedzialny jest również EKF. W trosce o bezpieczeństwo uczestników organizatorzy wprowadzają szereg zasad i rozwiązań technicznych mających na celu maksymalną ochronę przed wirusem SARS-CoV-2 w czasie trwania kongresu.

Forum IAB 2020: In Trust We Trust

6–7–8 października w Warszawie eksperci świata marketingu, nauki i biznesu będą dyskutować o zaufaniu, które stanowi nie tylko podstawę każdej relacji, ale również siłę napędową biznesu. Czternasta edycja Forum IAB upłynie pod hasłem „In Trust We Trust. Jaką wartość ma zaufanie w czasach kryzysu?” i odbędzie się zarówno online.

Tegoroczne Forum IAB skupi się wokół problematyki zaufania w czasach kryzysu. Co roku jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w szeroko pojętej branży marketingu, organizowane przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Uczestnicy, którzy zdecydują się na udział, otrzymają dostęp do transmisji na żywo ze wszystkich wystąpień prelegentów.

– Wyciszenie pandemii wiąże się z próbą powrotu do dawnych nawyków. Nie jest to jednak proste, ponieważ nikt nie chce narażać się na potencjalne niebezpieczeństwo. Klienci chcą mieć poczucie, że dana marka stawia ich bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Podobnie jest ze wszelkimi transakcjami (czy offline czy online) – mówi Włodzimierz Schmidt, prezes zarządu IAB Polska.

Mobile Trends Conference For Commerce & Banking

Już 8–9 października 2020 r. spotykamy się po raz kolejny w Krakowie lub online na Mobile Trends Conference. Dwa dni, dwie branże i niezliczona dawka wiedzy dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco. Poświęcona została w całości projektowaniu, tworzeniu, wdrażaniu oraz promocji aplikacji i rozwiązań mobilnych.

Wydarzenie skierowane jest do branży commerce, mobile oraz do sektora finansowego i bankowego. W szczególności do menedżerów działów marketingu, działów tworzenia, projektowania i promocji aplikacji, kadry zarządzającej i właścicieli firm.

Na konferencji wystąpią między innymi: Jakub Chmielniak (Lethe), Marcin Rudzik (Brand Acitve), Tomasz Pasko (Not Boring Agency), Krzysztof Wojewodzic (Escola S.A.) i wielu innych doświadczonych specjalistów z branży commerce oraz bankowości.

Czym byłaby konferencja bez networkingu? Warto wziąć udział w Wielkiej Imprezie Branży Mobile, gdzie wymianie pomysłów, poznawaniu praktyków i liderów, towarzyszy zabawa do białego rana i poznać osobiście laureatów statuetek Mobile Trends Awards 2019 i nawiązać cenne kontakty biznesowe.

Więcej informacji oraz sprzedaż biletów na stronie: www.2020.mobiletrends.pl

Polski European Green Deal na VI Kongresie energetycznym DISE

European Green Deal miał stać się akumulatorem zielonej energii dla polskiej gospodarki, ale Polska dryfuje teraz po nieznanych wodach ery COVID-19. O tym, co dalej z przyszłością energetyki porozmawiają eksperci 7–8 października we Wrocławiu. Pojawią się tam najważniejsi decydenci energetyki z Polski i z zagranicy oraz eksperci i naukowcy.

Zielony Ład, nowy punkt odniesienia do europejskiej energetyki, miał stać się remedium na światowy kryzys klimatyczny. Pomimo że dla wielu państw realizacja jego celów pozostaje wyzwaniem, to perspektywy nowego ładu mogą stać się trampoliną doby postlockdownu. Prelegenci zmierzą się m.in. z pytaniami o polską ścieżkę transformacji energetycznej a także jakie ryzyka w skali mikro i makro niesie za sobą dekarbonizacja?

Najbliższy rok ma szansę stać się punktem zwrotnym dla polskiej energetyki pod warunkiem przygotowania odpowiedzialnej krajowej strategii klimatyczno-energetycznej na najbliższe dekady. Debata najwybitniejszych ekspertów pozwoli ukształtować zeroemisyjną, efektywną i bezpieczną przyszłość polskiej energetyki.

Nadchodzi Infoshare 2020 Online

Światowi eksperci, najnowsze trendy technologiczne, innowacje i wyzwania biznesu i aż 9 scen tematycznych czeka na uczestników Infoshare. Tegoroczna konferencja w formacie online, transmitowana na cały świat z Gdańska, potrwa sześć dni i odbędzie się 23–25 oraz 28–30 września.

Przedsiębiorcy i osoby związane z marketingiem będą mogli posłuchać wybitnych ekspertów przemawiających ze sceny Inspire i Marketing Stage. Zobaczymy na nich takich prelegentów jak: Neil Patel – przedsiębiorca, założyciel m.in. Neil Patel Digital, nazywany przez „The Wall Street Journal” jedną z najbardziej wpływowych osób w sieci; dr Joanne Pransky – pierwsza na świecie psychoterapeutka robotów – podczas Infoshare opowie o przyszłości SEO i podzieli się historią swojej zawodowej drogi; Brand Feld – doświadczony inwestor i przedsiębiorca, autor książek z serii the Startup Revolution oraz Audrey Tang – tajwańska minister ds. cyfryzacji, programistka – wygłosi prelekcję na temat społecznych innowacji.

Specjalnie dla czytelników „My Company Polska” organizator przygotował zniżki: wpisz kod is20mcp10 i uzyskaj 10 proc. rabatu na zakup biletu na Infoshare.

https://infoshare.pl/is-register/

8. Targi CSR w formule ONLINE

Największe w Polsce wydarzenie poświęcone odpowiedzialnemu biznesowi i zrównoważonemu rozwojowi odbędzie się w formule online 5–9 października br. Wydarzenie potrwa pięć dni i zastąpi jednodniowe targi stacjonarne.

Targi CSR są dla biznesu, instytucji i organizacji pozarządowych okazją do zaprezentowania swoich działań dotyczących CSR i zrównoważonego rozwoju.

Organizator zapewni prezentację wirtualnych stoisk, którym towarzyszyć będzie część konferencyjna oraz rozwiązania wspierające networking na specjalnie dostosowanej do takich przedsięwzięć platformie. Hasłem tegorocznej edycji Targów CSR jest: „Środowisko! biznesowe i naturalne”. Wydarzenie adresowane jest zarówno do ludzi biznesu, jak i otoczenia: społeczności lokalnych, organizacji pozarządowych, uczelni, szkół, mediów, administracji i samorządów. Targi CSR organizowane są od 2005 r. przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

My Company Polska wydanie 9/2020 (60)

Więcej możesz przeczytać w 9/2020 (60) wydaniu miesięcznika „My Company Polska”.


Zamów w prenumeracie

ZOBACZ RÓWNIEŻ