Jedyny taki program

InCredible Summit
Fot. mat. pras.
Uznani founderzy, inwestorzy, przedsiębiorcy – 160 osób wzięło udział w InCredible Summit, czyli wydarzeniu zwieńczającym VI edycję programu mentoringowego InCredibles Sebastiana Kulczyka.
ARTYKUŁ BEZPŁATNY

z miesięcznika „My Company Polska”, wydanie 6/2023 (93)

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

InCredibles jest „szytym na miarę” programem mentoringowym dla startupów. To kilka miesięcy bezpłatnego wsparcia przez polskich i zagranicznych mentorów: uznanych founderów, inwestorów, doradców i specjalistów m.in. do spraw zarządzania, sprzedaży, marketingu, strategii, komunikacji, finansowania czy HR. Twórcy programu stawiają przede wszystkim na młodych przedsiębiorców z wizją. Takich, którym nie jest wszystko jedno z kim, jak i dlaczego tworzą swoje projekty. - Rozwój uczestników naszego programu to najlepszy dowód na to, że polska scena startupowa mocno dojrzała, znacząco zwiększyła się również jakość projektów, z jakimi zgłaszają się do nas młodzi founderzy. Ogromną dumą napawa mnie fakt, że laureaci pierwszych edycji InCredibles stają się już mentorami – tłumaczy w rozmowie z „My Company Polska” Sebastian Kulczyk.

InCredible Summit było nie tylko podsumowaniem VI edycji programu InCredibles, ale też symbolicznym początkiem kolejnej. Do grona przyjaciół inicjatywy doszli nowi partnerzy tacy jak poznański Impact. - Idziemy do przodu! - deklaruje Jarosław Sroka, koordynator InCredibles.

Nasza relacja video z wydarzenia dostępna jest TUTAJ.

 

My Company Polska wydanie 6/2023 (93)

Więcej możesz przeczytać w 6/2023 (93) wydaniu miesięcznika „My Company Polska”.


Zamów w prenumeracie

ZOBACZ RÓWNIEŻ