O środowisku pracy podczas pierwszego spotkania Senso.Lab

Fot. Materiały prasowe Fot. Materiały prasowe
„Otoczenie organizacyjne – nowoczesny obóz pracy czy najlepszy pracodawca na świecie?” – to temat spotkania, które 15 czerwca w Warszawie organizuje Senso.Lab.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

„Otoczenie organizacyjne – nowoczesny obóz pracy czy najlepszy pracodawca na świecie?” – to temat spotkania, które 15 czerwca w Warszawie organizuje Senso.Lab.

Zmiany – od technologicznych po społeczne, od sieci i globalizacji po postawy i obyczaje – wpłynęły na rozumienie jednego z podstawowych pojęć dla człowieka, jakim jest praca. Jesteśmy dziś bardzo daleko od klasycznego jej rozumienia, określanego jako kontrakt między pracodawcą a pracownikiem, z podziałem aktywności na sferę prywatną i zawodową, dystansem w relacji przełożony-podwładny, wyznaczonym miejscem i czasem wykonywania czy sztywnymi zakresami obowiązków.

Podczas spotkania „Otoczenie organizacyjne – nowoczesny obóz pracy czy najlepszy pracodawca na świecie?” będzie mowa o idei sensotwórczego środowiska pracy, skonfrontowanej ze zjawiskiem nowoczesnych obozów pracy. Eksperci postarają się odpowiedzieć na pytania: jak budować organizacje sprzyjające współpracy i innowacyjności, jak w praktyce można stworzyć spójne środowisko, które będzie wyjątkowe i przyciągnie do siebie dobrych pracowników, wreszcie na co zwracać uwagę przy budowaniu takiego środowiska, a czego unikać.

Ze szczegółowym programem wydarzenia można zapoznać się na stronie: www.sensolab.pl/spotkania/srodowisko-pracy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY