Nowy numer My Company Polska. Już w sprzedaży!

My Company Polska. Numer kwietniowy
My Company Polska. Numer kwietniowy
Oto branża, która rośnie w tempie kilkuset procent w skali roku. Na naszych oczach narodziła się podcastowa rewolucja. Jak wygląda ten biznes od zaplecza? Sprawdziliśmy to! Od 1 kwietnia w sprzedaży nowy numer My Company Polska!

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Bohaterkami naszej okładki są: Magda Mołek i Joanna Keszka, twórczynie jednego z najbardziej popularnych podcastów w Polsce: "Rozważna i erotyczna". Opowiadają o swojej codziennej pracy oraz o tym, jak "panie z telewizji" głośno rozmawiają o seksie. Obok wywiadu zbadaliśmy dokładnie rynek polskich podcasterów. Przygotowaliśmy m.in. ranking najchętniej słuchanych podcastów.

W numerze znajdziecie także ranking TOP 10 medtechów. To początek cyklu, w którym pokażemy Wam historie najlepszych polskich startupów w ujęciu konkretnych branż.

Na czytelników czeka łącznie 152 stron wypełnionych unikalnymi treściami. Rozmawiamy z Markem Dietlem, prezesem Giełdy Papierów Wartościowych o tym, czy zostanie nowym szefem banku centralnego, sprawdzamy, jak dużą popularnością mogą cieszyć się luksusowe jaja oraz czy biznes franczyzowy może się opłacić.

W numerze, obok historii polskich startupów, znajdziecie także raporty poświęcone m.in. tematyce energetyki, ochrony środowiska, ale także rozwoju e-commerce czy cyberbezpieczeństwa. Piszemy także o tym, jak przebiega proces wdrożenia ostateniego etapu PPK oraz jak sprawdzać się jako menadżer.

Chcesz wiedzieć więcej? Nowy numer do nabycia od 1 kwietnia w punktach sprzedaży (m.in. na stacjach benzynowych, kioskach i księgarniach) oraz na naszej stronie internetowej mycompanypolska.pl.

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY