Nowy numer My Company Polska już w sprzedaży

Nowy numer My Company Polska już w sprzedaży
31 października w sprzedaży pojawił się nowy numer My Company Polska. Znajdziecie w nim m.in. ranking 20 firm, które zmieniają Polskę i świat.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

To druga edycja naszego zestawienia, w którym pokazujemy firmy łączące biznes z pozytywnym wpływem na otoczenie. Bohaterkami naszej okładki są Wege Siostry, czyli firma założona przez dwie siostry, która produkuje sery z orzechów nerkowca.

Wśród naszych głownych tematów znalazło się także zarabianie na pasji - czyli jak połączyć biznes z tym, co kochamy. Opisujemy także branżę gamingową - a dokładnie historię trzech firm, które zostały założone przez pasjonatów i dziś zdobywają popularność nie tylko w kraju.

W numerze znalazły się także historie firm, które robią biznes na Białorusi oraz finansowa analiza gry w tenisa. Przedstawiamy także raporty specjalne: "Skąd pieniądze na biznes", a także "Transformersi" - czyli cyfrowa transformacja polskich firm. W artykułach poradnikowych wskazujemy, jak przygotować się na kontrole z PFR czy też jak ograniczyć ryzyko wpadnięcia w karuzelę VAT-ową. A na rozluźnienie krótki poradnik "Jak dobrze udawać, że znamy się na alkoholach".

Nowy numer do nabycia w punktach sprzedaży i internecie już od 31 października!

 

My Company Polska to miesięcznik, adresowany do przedsiębiorców – właścicieli oraz kluczowych pracowników z kadry zarządzającej. Jest to magazyn stworzony przez przedsiębiorców, ekspertów dla przedsiębiorców, zawierający najważniejsze informacje o gospodarce, świecie biznesu, prawie i finansach, wzbogacony o aktualności i opinie, porady i inspiracje, a także raporty, rankingi i zestawienia. 

 

Pełne wydanie miesięcznika dostępne jest na stronie internetowej www.mycompanypolska.pl aplikacji mobilnej My Company Polska oraz w punktach sprzedaży: salonach InMedio, Relay, Empik, RUCH, Kolporter; stacjach benzynowych: Circle K, BP, Shell, Orlen i innych placówkach handlowych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECAMY