Kultowe hypersamochody w Polsce - wiemy, gdzie powstanie salon Pagani

Pagani
Pagani, fot. Pagani
Włoska manufaktura hypersamochodów, Pagani Automobili, rozwija swoją sieć dealerską w Europie, nawiązując współpracę z polskim przedstawicielem, oficjalnym importerem marki Pagani w Polsce – Invicto sp. z o.o., należącą do Grupy Pietrzak.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Nowe partnerstwo umożliwi Grupie Pietrzak, aby wraz z profesjonalnym zespołem Pagani Warszawa (oficjalna nazwa Pagani of Warsaw) budować i rozwijać markę Pagani w Polsce i na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

Budowa jednego samochodu w modeńskim Atelier zajmuje ok. tygodnia, a każdy egzemplarz jest wykonywany w całości ręcznie i z niespotykaną dbałością o szczegóły. W 2022 roku zakończy się produkcja najnowszego Huayra R, której 30 egzemplarzy zostało sprzedanych w ciągu kilku tygodni od prezentacji.

W III kwartale 2022 marka Pagani zaprezentuje długo oczekiwany trzeci model po Zonda i Huayra, projekt C10, którego produkcja rozpocznie się natychmiast po prezentacji. Klienci nowego hypercara będą mieli możliwość skonfigurowania własnego pojazdu wraz z zespołem Pagani z Warszawy, tworząc prawdziwie indywidualne, niemalże “szyte na miarę” motoyzacyjne dzieła sztuki.

- Jesteśmy naprawdę dumni, że możemy pracować z tak niesamowitą grupą profesjonalistów, jaką jest Grupa Pietrzak, z którą łączy nas wiele wartości oraz pasja do sztuki motoryzacyjnej i nie możemy doczekać się poszerzenia naszej obecności na tym bardzo ciekawym terenie. To nowe otwarcie symbolizuje nasze przywiązanie do lojalnych klientów ale również nowych: nie tylko wielkich pasjonatów, ale przede wszystkim silnych koneserów technologii, miłośników designu i poszukiwania piękna! Naszą misją jest oferowanie im wyjątkowych, niezapomnianych wrażeń - mówi Horacio Pagani, założyciel i główny projektant – Pagani Automobili SpA.

- To zaszczyt reprezentować Pagani w naszym regionie, jest to niesamowita możliwość budowania pozycji marki w Polsce i ważny kamień milowy w przybliżaniu tego wyjątkowego produktu i ekskluzywnego doświadczenia lokalnym klientom. Grupa Pietrzak powstała w 1994 roku i od tego czasu nasza firma dynamicznie się rozwija, ugruntowując swój status w oparciu o doskonałą obsługę klienta oraz poszerzając swoje portfolio o większość luksusowych marek motoryzacyjnych na świecie. Pagani zawsze było naszym głównym celem i jesteśmy niezwykle dumni, że to my możemy wprowadzać tą markę do naszego kraju i regionu - dodaje Jakub Pietrzak, Prezes Zarządu Invicto Sp. z. o. o.

Pagani Warszawa będzie znajdowało się w Warszawie przy ulicy Wirażowej 21, w pobliżu lotniska Okęcie oraz w bezpośrednim sąsiedztwie dealerstwa Ferrari Warszawa. Nowy obiekt powstanie do końca 2022 roku, dostarczając swoim klientom niesamowitych doświadczeń oraz obsługi na najwyższym poziomie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

X