Kuba Wojewódzki rusza z nowym przedsięwzięciem. Tym razem w Gdyni

Fot. Pixabay.com
Fot. Pixabay.com
Niewinni Czarodzieje 3.0 to kulinarno-klubowy projekt Kuby Wojewódzkiego i gdyńskiego restauratora Dawida Kwidzińskiego. Lokal wystartuje w jednym z najpopularniejszych miejsc w Gdyni.

Zyskaj dostęp do bazy artykułów z „My Company Polska” Zamów teraz!

Do przetargu na lokal przy pl. Grunwaldzkim (ścisłe centrum miasta) stanęły dwa podmioty. Komisja konkursowa z Agencji Rozwoju Gdyni wybrała projekt Wojewódzkiego i Kwidzińskiego. "To pozytywny znak, że nawet w dobie pandemii przedsiębiorcy z optymizmem patrzą w przyszłość i wierzą, że w Gdyni warto inwestować" - czytamy na stronie gdyńskiego Urzędu Miasta. Na razie niewiele wiadomo o inicjatywie - informacji publicznej przekazano jedynie, że zarówno wnętrze jak i kuchnia będą inspirowane street foodem.

Tym razem wspólnikiem celebryty został Dawid Kwidziński, który ma już w Gdyni dwa inne lokale gastronomiczne. Nazwa miejsca - Niewinni Czarodzieje - będzie miała szczególny wymiar symboliczny. Lokal zostanie otwarty w budynku Gdyńskiego Centrum Filmowego i Gdyńskiej Szkoły filmowej. "Tytuł dzieła Andrzeja Wajdy w miejscu, które filmem żyje na co dzień i od święta, wydaje się dobrą wróżbą na przyszłość" - pisze na swojej stronie www gdyński Ratusz.

To nie pierwsza tego typu inwestycja Wojewódzkiego - Niewinni Czarodzieje 2.0 funkcjonują już w Warszawie oraz we Wrocławiu. Na swoim Instagramie celebryta chętnie chwali się zdjeciami z lokali oraz gośćmi, którzy go odwiedzają. 

Niewinni Czarodzieje 3.0 mają ruszyć w pierwszym kwartale 2021 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ